خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / نامه مدیرکل سازمان حفاظت از محیط زیست به سازمان لیگ

نامه مدیرکل سازمان حفاظت از محیط زیست به سازمان لیگ

نامه مدیرکل سازمان حفاظت از محیط زیست به سازمان لیگ

اداره کل سازمان حفاظت از محیط زیست با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ برگزاری مسابقات لیگ در روز دوشنبه را بلامانع اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، مدیرکل سازمان حفاظت از محیط زیست با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد که برگزاری مسابقه فوتبال در روز دوشنبه بلامانع است. متن این نامه به شرح زیر است:

«با سلام و دعای خیر؛ احتراماً ضمن تشکر از اجرای مصوبه کمیته اضطرار مبنی بر عدم برگزاری مسابقات لیگ برتر در مورخ 6 دی‌ماه در تهران، درخواست آن سازمان مبنی بر برگزاری مسابقات لیگ برتر در روز دوشنبه مورخ 7 دی‌ماه در کمیته اضطرار آلودگی هوا مطرح شد و با توجه به پایین بودن نسبی شاخص آلودگی هوا در مناطق 22 و 13 برگزاری مسابقات به درخواست آن سازمان و در صورت تأیید کمیته پزشکی سازمان لیگ در ورزشگاه‌های تختی و آزادی بلامانع است.

بدیهی است تمام جوانب مرتبط با حوزه سلامت از جمله اورژانس تهران به تعداد کافی در استادیوم‌ها و ایجاد اطمینان از سلامت بازیکنان قبل از مسابقه و همچنین با کانون هواداران باشگاه‌های دارای مسابقه در روز فوق‌الذکر بر عدم حضور تماشاگران که با مشکلات قلبی و ریوی مواجه هستند، ضروری است.

محمد هادی حیدرزاده

مدیرکل سازمان حفاظت از محیط زیست».

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *