خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / دایی: هدف ما قهرمانی در لیگ برتر است

دایی: هدف ما قهرمانی در لیگ برتر است

دایی: هدف ما قهرمانی در لیگ برتر است

سرمربی تیم فوتبال صبا گفت: شرایط ما روز به روز بهتر می‌شود و ما به بهتر از گرفتن سهمیه آسیایی هم فکر می‌کنیم چون هدف ما قهرمانی در لیگ برتر است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، علی دایی پس از برتری 3 بر صفر تیمش مقابل استقلال اهواز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بازی سختی را مقابل استقلال اهواز پیش‌بینی می‌کردیم. این تیم مقابل ما خیلی خوب کار کرد. سختی کار ما زدن گل اول بود که به این مهم هم دست پیدا کردیم. پس از گل اول تیم استقلال اهواز به بازی رو به جلو روی آورد و این موضوع کار ما را سخت می‌کرد. خدا را شکر سه امتیاز این بازی را به دست آوردیم، چون حساب ویژه‌ای روی آن باز کرده بودیم.

وی در خصوص اینکه در فصل نقل‌وانتقالات چه بازیکنانی جذب خواهند کرد، اظهار داشت: ما بازیکنانی را جذب می‌کنیم که به تیم خدمت کنند. باید این بازیکنان با اهداف باشگاه سازگار باشند. خوشبختانه مالک باشگاه با ما همکاری لازم را داشته و دست‌مان را برای جذب بازیکن خوب باز گذاشته است.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم تصریح کرد: از عملکرد تیمم راضی هستم. با اینکه کارمان را خیلی دیر شروع کردیم، اما کادر فنی و بازیکنان خیلی زحمت کشیدند که در حال حاضر جزو پنج تیم اول جدول هستیم.

دایی در خصوص تعطیلات متعدد لیگ خاطر نشان کرد: من واقعاً برای وقفه‌های طولانی که در رقابت‌های لیگ برتر ایجاد می‌شود، متأسفم.

وی در پاسخ به این پرسش که «چه جایگاهی را برای تیم صبا در نظر گرفته‌اید؟»، گفت: شرایط ما روزبه‌روز بهتر می‌شود و ما به بهتر از گرفتن سهمیه آسیایی هم فکر می‌کنیم، چون هدف‌مان قهرمانی در لیگ برتر است.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *