خانه / خبرهای فوتبال خارجی / ونگر: اوزیل شبیه برکمپ است

ونگر: اوزیل شبیه برکمپ است

ونگر: اوزیل شبیه برکمپ است

سرمربی آرسنال از سازنده و زننده ۲ گل منجر به صدرنشینی تیمش به شکل خاصی تمجید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرسن ونگر،سرمربی فرانسوی آرسنال پس از برتری 2 بر صفر منجر به صدرنشینی تیمش در لیگ‌برتر انگلیس مقابل بورنموث به تمجید از مسوت اوزیل، زننده یک گل و سازنده یک گل دیگر تیمش پرداخت.

او در این باره گفت: اوزیل نقطه کانونی و هسته مرکزی تیم ماست.ما در حال حاضر دو هافبک میانی نه چندان با تجربه به نام‌های چمبرز و رمزی داریم و اوزیل می‌تواند الگوی آن‌ها باشد. هافبک کلیدی من با تکنیک  و توانایی‌هایش، اطمینان، امنیت و اعتماد را به تیم هدیه می‌دهد.چندین بازی بسیار خوب از او به یاد دارم. اوزیل صرفا یک استعداد خاص نیست. توانایی‌هایش را با کمک به تیم، ارسال پاس گل و به ثمررساندن گل همراه کرده  و از هر جهت بازیکن کاملی است.

ونگر با این جملات تحسین از اوزیل را به اوج رساند: کم‌تر بازیکنی با این میزان توانایی دیده‌ام.دوست ندارم بازیکنان را با هم مقایسه کنم اما او واقعا سطح متفاوتی دارد. مقابل انتقادات و بدبینی‌های شما خبرنگاران درباره اوزیل، همیشه موضع تدافعی گرفته‌ام چون به توانایی‌هایش ایمان دارم.به نظرم مسوت حتی بهتر از این خواهد شد. آمار پاس گل‌ها به خوبی توانایی‌هایش را شرح می‌دهد.او مرا یاد برکمپ می‌اندازد. دنیس گلزن بزرگی بود و مسوت قبلا بیشتر پاس گل می‌داد اما حالا خیلی خوب گل می‌زند.

ونگر به این دلایل در اوایل بازی با بورنموث می‌ترسید: به خاطر شکست 48 ساعت قبل مقابل ساوتهمپتون، نگران شرایط روحی و جسمی بازیکنان در ابتدای مسابقه بودم اما همین که دقایق ابتدایی را بدون مشکل به پایان رساندیم، بهتر شدیم و علاوه بر نمایش خوب، کنترل میدان را هم در اختیار گرفتیم.نمی‌توانیم از شروع تا پایان فصل، بدون ناکامی و شکست پیش برویم.مهم این است که چگونه به ناکامی‌ها واکنش نشان می‌دهید. به این دلیل، برتری در بازی با بورنموث آن هم پس از شکست ناامیدکننده مقابل ساوتهمپتون، اهمیت بسیار زیادی داشت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *