پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11701 8 دی 1394 ساعت [ 11:26 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونی از منچستریونایتد تمجید کرد، از اسکار عذرخواهی

کاپیتان منچستریونایتد پس از یک بازی نه چندان خوب دیگر برای تیمش، ضمن تقدیر از تلاش شیاطین سرخ از بازیکن حریف عذرخواهی کرد.

رونی از منچستریونایتد تمجید کرد، از اسکار عذرخواهی

کاپیتان منچستریونایتد پس از یک بازی نه چندان خوب دیگر برای تیمش، ضمن تقدیر از تلاش شیاطین سرخ از بازیکن حریف عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، وین رونی کاپیتان منچستریونایتد پس از تساوی بدون گل تیمش در اولدترافورد  مقابل چلسی در هفته نوزدهم لیگ‌برتر انگلیس به تقدیر از تلاش تیم فن‌خال پرداخت و از اسکار، بازیکن برزیلی حریف بابت خطای خطرناک خود عذرخواهی کرد.

او گفت: من اسکار را تعقیب کردم و متاسفانه خطایی انجام دادم که می‌توانست به او آسیب بزند. البته این یک تصادف بود اما من از اسکار عذرخواهی می‌کنم.

حرکت منجر به کارت زرد رونی در صورت سختگیری داور می‌توانست به 10 نفره شدن منچستریونایتد بینجامد اما حالا او از اینکه اخراج نشده خوشحال است.

پدیده سابق اورتون ادامه داد: در همان  صحنه از اسکار عذرخواهی کردم و داور هم متوجه شد قصدی برای آسیب‌زدن به او نداشتم.به نظرم کارت زرد  حق من بود.

او درباره هشتمین بازی بدون برد متوالی تیم فن‌خال، چنین حرف‌هایی زد: مردم درباره تیم ما به اظهارنظرهای متفاوتی می‌پردازند. فقط اگر تمام تلاش خودمان را در زمین نشان نداده باشیم، می‌توانیم سرافکنده از میدان خارج شویم. با تمام توان جنگیدیم و این کار را تا پایان فصل ادامه خواهیم داد. تلاش می‌کنیم و اطمینان دارم پیروزی‌ به زودی از راه می‌رسد. شک ندارم به شرایط خوب قبلی برمی‌گردیم.فرصت‌های بسیاری به دست می‌آوریم اما در روزهای دشواری قرار داریم.کنار هم راهی یک جنگ بزرگ به قصد بهبود شرایط می‌شویم.تساوی مقابل چلسی، یک ناکامی بود چون بر جریان بازی تسلط داشتیم اما به هرحال فوتبال همین است!

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت