پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11706 8 دی 1394 ساعت [ 11:36 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کلوپ: تنها دلیل سفرمان به خانه ساندرلند کسب پیروزی است

سرمربی خوش‌فکر لیورپول در آستانه بازی تیمش با ساندرلند به آنالیز تیم رقیب پرداخت.

کلوپ: تنها دلیل سفرمان به خانه ساندرلند کسب پیروزی است

سرمربی خوش‌فکر لیورپول در آستانه بازی تیمش با ساندرلند به آنالیز تیم رقیب پرداخت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی تیم لیورپول ادعا کرد در بازی فردا (چهارشنبه) تیمش مقابل ساندرلند در هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس، انتظار یک بازی تدافعی را از رقیب سرخپوشان آنفیلد دارد.

او در این باره گفت: آلاردایس، سرمربی رقیب ما پس از بازی با منچسترسیتی نه فقط به دریافت سه گل در 10 دقیقه بلکه به موضوع عدم تمرکز دفاعی تیمش پرداخت و این یعنی تیم او برای بازی‌های بعدی نقشه‌های تدافعی‌تری در ذهن دارد. همه می‌توانند تصور کنند چهارشنبه چه شرایطی پیش خواهدآمد. آنها دفاع خواهند کرد و ما هم از آنجایی که می‌دانیم چه چیزهایی انتظارمان را می‌کشد، آمادگی رویارویی با هر رخدادی را داریم. لستر در بازی مقابل ما نشان داد چقدر به تصاحب توپ‌های برگشتی علاقه دارد و در صورت به دست آوردن توپ‌های دوم تا چه اندازه خطرناک می‌شود. آن‎ها در جابه‌جایی‌ها بسیار سریع بودند و  تصور می‌کنم توپ‌های برگشتی هم یکی از نقشه‌های ساندرلند باشد.

کلوپ در ادامه از نقشه‌های تیمش حرف زد: قصد داریم مانند بازی با لسترسیتی ظاهر شویم. به طور کلی در یک بازی نمی‌توانید در تمامی فاکتورها، نسب به قبل پیشرفت کنید. باید به بهتر شدن چند مؤلفه مثل تصاحب توپ، سرعت و… قناعت کنید و با خودتان بگویید در بازی بعدی در سایر زمینه‌ها انتظار بهتر شدن تیم را دارم. بعد از بازی مقابل واتفورد، تیم به اصلاحات اساسی نیاز داشت، چون در جدال‌های قبلی مقابل وست‌بروم  و کریستال‌پالاس هم عملکرد خوبی نداشتیم، اما در جدال با لستر از ضعف‌های قبلی خبری نبود و به همین دلیل من از روند کلی تیمم رضایت دارم. به زمین ساندرلند نمی‌رویم تا ثابت کنیم باید چگونه بازی کنیم. تنها دلیل سفرمان به آنجا، کسب پیروزی است!

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت