پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11716 8 دی 1394 ساعت [ 17:34 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بلان: امسال می‌توانیم جزو ۴ تیم برتر لیگ قهرمانان باشیم

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید تیمش برای محقق کردن رؤیای مالکان قطری باشگاه آمادگی دارد.

بلان: امسال می‌توانیم جزو ۴ تیم برتر لیگ قهرمانان باشیم

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید تیمش برای محقق کردن رؤیای مالکان قطری باشگاه آمادگی دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوران بلان تأکید دارد که تیمش برای پایان دادن به ناکامی‌های متوالی خود در رقابت‌های اروپایی آماده است و امسال می‌تواند به جمع چهار تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند.

PSG با وجود سلطه بی‌چون‌و چرا بر فوتبال فرانسه و درو کردن تمامی جام‌های داخلی این کشور در فصل گذشته، از زمان آغاز به کار مالکان قطری‌‌اش در سال 2011 که با بازگشت پاریسی‌ها به جمع تیم‌های بزرگ اروپا همراه شد، هنوز نتوانسته در لیگ قهرمانان اروپا افتخاری کسب کند و حتی از مرحله یک چهارم نهایی هم بالاتر نرفته است.

بلان اما فصل جاری را فصل پایان انتظار مالکان قطری باشگاه برای رسیدن به رؤیای‌شان می‌داند. او گفت: عملکرد یک تیم بر اساس نتایجش در تمامی رقابت‌هایی که شرکت دارد، ارزیابی می‌شود. در فرانسه ما سال گذشته فصلی بی‌عیب ‌ و‌نقص داشتیم، اما نتوانستیم به تمام انتظاراتی که از یک تیم در جایگاه ما وجود داشت به شیوه‌ای مناسب پاسخ دهیم و کسب افتخار و موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا هم بخشی از آن است. برای نتیجه گرفتن در لیگ قهرمانان اروپا، شما باید در لیگ داخلی‌تان هم قوی باشید. رسیدن PSG به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به عنوان یک شعار آسان است، اما در عمل واقعاً سخت است. با این حال من باور دارم که امسال شاگردانم می‌توانند به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسند.

بلان ادامه داد: ما می‌دانیم که جایگاه پاری‌سن‌ژرمن نسبت به گذشته عوض شده است و از اینکه نمایندگان این باشگاه هستیم، بسیار خوشحالیم اما جایگاه‌مان همین چیزی است که می‌بینید. مردم از انگیزه و اهداف ما در رده ملی و اروپایی مطلع هستند، اما فتح لیگ قهرمانان کار آسانی نیست.

کاپیتان پیشین تیم ملی فرانسه اعتراف کرد که تیمش در بازار نقل‌و‌انتقالات ماه ژانویه برنامه‌ای برای تقویت خود ندارد. او تأکید کرد: می‌دانم که برخی تیم‌ها به خرید برخی از بازیکنان تیم من تمایل دارند اما هیچ از آنها در ماه ژانویه قراردادشان تمام نمی‌شود. البته در پایان فصل برخی بازیکنان که شما ممکن است نام‌شان را شنیده باشید، ما را ترک می‌کنند. من به شخصه به فعالیت در بازار نقل‌و‌انتقالات ماه ژانویه علاقه‌ای ندارم و فکر هم نمی‌کنم که برای ما در این ماه اتفاقی رخ دهد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت