پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11742 9 دی 1394 ساعت [ 18:12 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کلوپ: فوتبال انگلیس سریع‌تر از فوتبال آلمان نیست

سرمربی بورسیا دورتموند معتقد است فوتبال انگلیس سریعتر از فوتبال آلمان نیست.

کلوپ: فوتبال انگلیس سریع‌تر از فوتبال آلمان نیست

سرمربی بورسیا دورتموند معتقد است فوتبال انگلیس سریعتر از فوتبال آلمان نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ که در ماه اکتبر جانشین برندان راجرز در لیورپول شد، در مورد تجربه مربیگری خود در لیگ برتر انگلیس به نشریه «بیلد» گفت: فوتبال انگلیس سریع‌تر از فوتبال آلمان نیست و شاید کمی دوندگی‌ها در زمین در این لیگ بیشتر باشد. در لیگ برتر اما سبک بازی متفاوتی وجود دارد و این تا اندازه‌ای به خاطر شرایط آب و هوایی این کشور است.

وی افزود: در انگلیس وزش باد گاهی اوقات شدت می‌گیرد، شرایطی که ما با آن در آلمان آشنا نیستیم. نمونه بارزش هم گل اول استوک‌سیتی به منچستریونایتد بود که ورزش شدید باد روی آن نقش داشت. بازیکنانی که اهل بریتانیا نیستند باید خود را با این وزش باد وفق دهند.

سرمربی آلمانی لیورپول در ادامه اظهار داشت: من هم با توجه به شرایط باید خودم را با این وضعیت سازگار کنم و گاهی اوقات مجبور می‌شوم اوضاع را سخت نگیرم. در فوتبال انگلیس تعداد درگیری‌ها بر سر تصاحب توپ دوم بسیار است و در کل شاهد نبردهای تن به تن بیشتری هستیم. همین باعث پرتنش‌تر شدن بازی‌ها می‌شود.

کلوپ همچنین در خصوص مقایسه داوری‌ها در آلمان و انگلیس عنوان کرد: داوران انگلیسی همانند همکاران آلمانی خود نیستند. از آنجایی که نبردهای تن به تن در انگلیس سفت و سخت است، ممکن است خطاهایی که در آلمان گرفته می‌شود، اینجا عادی باشد و داوران آن را خطا نگیرند.

لیورپول از ساعت 23:15 امشب (چهارشنبه) در آخرین بازی از هفته نوزدهم لیگ برتر، میهمان ساندرلند قعرنشین است. شاگردان یورگن کلوپ در حال حاضر با 27 امتیاز در رده دهم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها هستند و در صورت پیروزی می‌توانند تا مکان هفتم جدول صعود کنند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت