پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11764 20 دی 1394 ساعت [ 17:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فن‌خال: شفیلدیونایتد آمده بود که ما را مأیوس کند

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد پیروزی و نه بازی کسل کننده تیمش برابر شفیلدیونایتد در جام حذفی انگلیس را مهمترین اتفاق در شب صعود شیاطین سرخ به دور چهارم رقابت‌ها دانست.

فن‌خال: شفیلدیونایتد آمده بود که ما را مأیوس کند

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد پیروزی و نه بازی کسل کننده تیمش برابر شفیلدیونایتد در جام حذفی انگلیس را مهمترین اتفاق در شب صعود شیاطین سرخ به دور چهارم رقابت‌ها دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال منچستریونایتد در ادامه نتایج ضعیف و ناامید کننده‌ای که در این فصل کسب کرده است، شب گذشته (شنبه) به زحمت و با تک گل وین رونی از روی نقطه پنالتی موفق شد میزبان دسته سومی‌اش، شفیلدیونایتد را شکست دهد و به دور چهارم جام حذفی انگلیس صعود کند.

لوئیز فن‌خال پس از این بازی گفت: بازی ما باید سریع‌تر از آنچه در نیمه اول به نمایش گذاشتیم، باشد و بال‌های ما باید پرکارتر باشند. در نیمه اول این کار را انجام ندادیم اما در نیمه دوم اوضاع کمی بهتر شد و ما موقعیت‌های بیشتری خلق کردیم اما باز هم تعداد آنها کافی نبود چون حریف یک بازی دفاعی بسیار منظم را ارائه می‌کرد.

وی درباره پنالتی حساسی که زمینه‌ساز پیروزی شیاطین سرخ شد، گفت: در نهایت ما یک پنالتی گرفتیم و فکر می‌کنم که حق‌مان بود چون پای بازیکن‌مان کشیده شد. ممفیس برای آغاز حرکتی که منجر به پنالتی شد، شجاعانه کار کرد. او را کم و بیش باید مسبب پیروزی‌مان در این بازی دانست. به هر حال ما بازی بردیم و این مهمترین چیز است. پس از بازی هم به بازیکنانم گفتم تنها چیزی که اهمیت دارد این است که ما اکنون در دور چهارم هستیم.

سرمربی هلندی شیاطین سرخ ادامه داد: می‌دانم در بازی‌های بعدی نسبت به این بازی باید موقعیت‌های گلزنی بیشتر و بهتری خلق کنیم. باید توپ را سریع‌تر به گردش درآوریم و در آن صورت فاصله میان بازیکنان حریف بیشتر می‌شود. یک بازیکن باید توپ را با سرعتی مناسب پاس بدهد. در این زمینه تیم ما جای پیشرفت دارد اما این را هم فراموش نکنید که شفیلدیونایتد موقعیت گلزنی چندانی نداشت. هیچ کسی درباره این موضوع صحبت نمی‌کند و همه از دفاع فوق‌العاده‌ای که شفیلدیونایتد داشت حرف می‌زنند.

فن‌خال درباره ایستادن رونی پشت ضربه پنالتی هم تأکید کرد: رونی پیش از این پنالتی‌زن سوم تیم ما بود اما از آنجایی که گزینه‌های اول (خوان ماتا) و دوم (آندر هررا) هر دو تعویض شدند، وین خوش‌شانس بود.

سرمربی شیاطین سرخ سپس به کسل کننده بودن بازی اعتراف و عنوان کرد:چنین بازی‌هایی برای بازیکنان و اعضای کادر فنی هم ناراحت کننده است. حریف تمایل زیادی به وقت‌کشی داشت. البته داور کارش را خوب انجام داد و در دو نیمه بازی به اندازه کافی وقت‌های تلف شده را محاسبه کرد. او بیش از این کاری نمی‌توانست انجام دهد. به نظر من شفیلد برای مأیوس کردن ما به میدان آمده بود. همه دیدند که کار ما برای رخنه به دیوار دفاعی حریف چقدر سخت بود اما در نهایت دومین برد متوالی‌مان را کسب کردیم.

آخرین موضوعی که فن‌خال به آن اشاره کرد، احتمال خرید بازیکن در بازار نقل‌و‌انتقالات ژانویه بود. وی در این خصوص اظهار داشت: فکر نمی‌کنم که بازیکن خریدن در ماه ژانویه کار چندان عاقلانه‌ای باشد. اگر بازیکنی که احساس کنیم می‌تواند به ارتقای سطح بازی‌مان کمک کند موجود و امکان جذب وی وجود داشته باشد، او را جذب خواهیم کرد اما معمولاً ما در ماه ژانویه بازیکن نمی‌خریم و سال گذشته هم این کار را انجام ندادیم.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت