پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11770 20 دی 1394 ساعت [ 17:49 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسکولز: حوصله خود فن‌خال هم از تماشای بازی تیمش سر رفته است

هافبک پیشین شیاطین سرخ در ادامه سریال‌ انتقاداتش از سرمربی هلندی من‌یونایتد، گفت که حتی سرمربی تیم هم دیگر از تماشای بازی شاکردانش لذت نمی‌برد.

اسکولز: حوصله خود فن‌خال هم از تماشای بازی تیمش سر رفته است

هافبک پیشین شیاطین سرخ در ادامه سریال‌ انتقاداتش از سرمربی هلندی من‌یونایتد، گفت که حتی سرمربی تیم هم دیگر از تماشای بازی شاکردانش لذت نمی‌برد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیروزی خانگی خفیف و یک گله منچستریونایتد برابر شفیلد یونایتد دسته سومی در دور سوم جام حذفی انگلیس که به لطف تک گل وین رونی از روی نقطه پنالتی در وقت‌های تلف شده نیمه دوم حاصل شد، بهانه جدیدی به دست منتقد همیشگی لوئیز فن‌خال یعنی پل اسکولز داد تا بار دیگر از تاکتیک‌ها و فلسفه کاری این مرد هلندی ایراد بگیرد.

اسکولز با افسرده‌کننده و کسل کننده توصیف کردن نمایش من‌یونایتد برابر شفیلد، در انتقادی شدید‌اللحن از شیوه بازی تیمش پیشین خود به شبکه BT Sport گفت: شما به عنوان بازیکن منچستریونایتد باید مسبب رخ دادن اتفاق مثبت در این تیم شوید. زمانی که بازی را تماشا می‌کردم، سرم را بین دو دستم گرفته بودم. من از تماشای این بازی افسردگی گرفته‌ام و دو سه روز طول می‌کشد تا به حالت عادی برگردم. برای 90 دقیقه دیگر بازی کسل کننده و دفاعی دیدیم. بازیکنان کسل شده‌اند، هواداران کسل شده‌اند و حوصله همه سر رفته است. به نیمکت هم که نگاه می‌کردید، فن‌خال هم کسل به نظر می‌رسید. من در دو سه هفته گذشته تمام تلاشم را برای دفاع از من‌یونایتد انجام دادم اما هرچه می‌گذرد این کار برایم سخت‌وسخت‌تر می‌شود. هر بار که به اولدترافورد می‌آیم یک فوتبال ناامید کننده را می‌بینم.

اسکولز ادامه داد: شما می‌توانید از 31 شوتی که در دو بازی آخر شلیک شده است صحبت کنید اما نتیجه تمام آنها تنها دو گل برای ما بوده است. ما مروان فلینی را به تیم‌مان آورده‌ایم چون او در محوطه جریمه بازیکنی واقعاً مشکل‌گشا است اما او دارد در مرکز خط میانی بازی و می‌کند و سعی دارد که بازی‌اش را دیکته و موقعیت‌سازی کند. این پست تخصصی او نیست و هرگز موفق به انجام این کارها نخواهد شد. هررا هم که نمی‌دانم دقیقاً در چه پستی بازی می‌کند. او شماره 10 است؟ هافبک است؟ فکر نمی‌کنم خود فن‌خال هم بداند که پست هررا چیست.

هافبک پیشین شیاطین سرخ افزود: خوان ماتا در سمت راست بازی می‌کند اما او بازیکنی سرعتی نیست. مارسیال بال چپ است یا مهاجم؟ چه کسی می‌داند؟ او مدام دارد تغییر پست می‌دهد. هرچه می‌گذرد سؤالات درباره بازی تیم بیشتر و بیشتر می‌شود. تنها چیزی که می‌گویم این است که خوشحالم یک هفته دیگر دوباره مجبور نیستم به خانه شفیلد بروم. اینجا همیشه فشار هست و شما باید به اندازه کافی قوی باشید که این فشار کاری را تحمل کنید. بازیکنانی برای منچستریونایتد بازی می‌کنند بی‌دلیل به اینجا نیامده‌اند. آنها باید بتوانند به من‌یونایتد برای کسب پیروزی کمک کنند. تیم اضطراری بودن شرایطش را درک نمی‌کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت