پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11772 20 دی 1394 ساعت [ 17:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انریکه: ورود آردا و ویدال، گزینه‌های تاکتیکی بارسا را افزایش می‌دهند

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا با تأیید خبر عدم حضورش در مراسم توپ طلای فیفا، از اضافه شدن ویدال و توران به فهرست بازیکنانش در لالیگا ابراز خرسندی کرد.

انریکه: ورود آردا و ویدال، گزینه‌های تاکتیکی بارسا را افزایش می‌دهند

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا با تأیید خبر عدم حضورش در مراسم توپ طلای فیفا، از اضافه شدن ویدال و توران به فهرست بازیکنانش در لالیگا ابراز خرسندی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه، پس از پیروزی 4 بر صفر بارسلونا برابر گرانادا که در آن لیونل مسی هت‌تریک کرد و آردا توران و الیکس ویدال اولین بازی‌هایشان را در لالیگا برای بارسا انجام دادند، خبر عدم حضورش در مراسم اهدای توپ طلا را تأیید کرد و به تمجید از عملکرد بازیکنان تازه‌وارد تیمش پرداخت.

انریکه در ابتدا به عملکرد ویدال و توران در اولین بازی‌شان در لالیگا برای بارسا پرداخت و گفت: کم‌کم دست ما برای استفاده از بازیکنان مختلف باز می‌شود. شاید این موضوع برای بازیکنان خبر بدی باشد، چون زمان به میدان رفتن برخی از آنها کمتر می‌شود. البته این اتفاق برای من به عنوان سرمربی خوشایند است، چون گزینه‌های تاکتیکی‌ام را زیاد می‌کند و کلید موفقیت ما برای در اوج ماندن تا پایان فصل این است که تیممان را به آماده‌ترین شکل ممکن نگه داریم.

انریکه درباره الیکس ویدال، دفاع راست پیشین سویا هم اظهار داشت: او تا الان روی فرم بوده و واقعاً آماده است اما هنوز هم به آن سطح از آمادگی که مد نظر من است، نرسیده، چون برای مدتی طولانی دور از میادین بوده است. با این حال الیکس با ورودش به ترکیب بارسا، طراوت و پویایی تیم را افزایش داده است و همه ما از این بابت خوشحالیم.

سرمربی کاتالان‌ها درباره آردا توران هم تأکید کرد: ما در ادامه فصل شاهد تطبیق بیشتر آردا با سبک بازی بارسا خواهیم بود و بازی به بازی او با سایر هم‌تیمی‌هایش هماهنگ‌تر می‌شود. ما هنوز آردای همیشگی را ندیده‌ام. آردا بازیکنی است که توپ را لو نمی‌دهد و برای هم‌تیمی‌هایش موقعیت‌های گلزنی ایجاد می‌کند. او به تیمی ما چیزهایی متفاوت می‌دهد.

سرخی روبرتو و قرار گرفتن او در پست هافبک دفاعی، موضوع دیگری بود که انریکه به آن اشاره داشت. او در این خصوص تأکید کرد: من سرخی روبرتو را دوست دارم چون وسعت دید و درک او از بازی بسیار بالاست. او این قابلیت را دارد که خطوط تیم ما را به هم متصل و در این حال در کارهای دفاعی شرکت کند. این پست برای سرخی در‌ آینده پستی ایده‌آل خواهد بود هرچند که رقابت برای بازی در این منطقه از زمین زیاد است. سرخی در فصول آینده برای ما می‌تواند بازیکنی کلیدی باشد.

برچسب ها : ,
ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت