خانه / خبرهای فوتبال خارجی / بهترین‌های ماه دسامبر لیگ برتر انگلیس
epllogo

بهترین‌های ماه دسامبر لیگ برتر انگلیس

بهترین‌های ماه دسامبر لیگ برتر انگلیس

مهاجم تیم فوتبال واتفورد و سرمربی این تیم جوایز بهترین‌ بازیکن و سرمربی لیگ برتر جزیره در آخرین ماه سال میلادی گذشته را از آن خود کردند.

ایگالو و کیکه سانچس فلورس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اودیون ایگالو، مهاجم تیم فوتبال واتفورد به عنوان برترین بازیکن لیگ برتر انگلیس در ماه دسامبر معرفی شد. مهاجم 26 ساله نیجریه‌ای واتفورد که در اوج‌گیری غیرمنتظره تیمش در این فصل لیگ برتر نقشی کلیدی داشته، در آخرین ماه از سال 2015 برای واتفورد پنج گل زد که دو گل آن برابر لیورپول بود.

در همین حال کمیته فنی رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، کیکه سانچس فلورس سرمربی واتفورد را هم به عنوان برترین سرمربی لیگ برتر در ماه دسامبر معرفی کرد. این مربی اسپانیایی در ماه دسامبر به شاگردانش راه کسب پیروزی برابر تیم‌هایی همچون لیورپول، ساندرلند و نوریچ را نشان داد.

واتفورد در این فصل همچون لسترسیتی جزو تیم‌های شگفتی‌ساز لیگ برتر بوده است و اکنون در رده دهم جدول قرار دارد هرچند که فاصله این تیم با شش تیم بالای جدول که سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل آینده را کسب می‌کنند، در حال حاضر تنها پنج امتیاز است.

واتفورد که از 21بازی خود در این فصل هشت پیروزی و پنج تساوی داشته و هشت بار هم تن به شکست داده است، با تنها دو امتیاز کمتر از لیورپول رده نهمی در رده دهم جدول ایستاده و بالاتر از تیم‌هایی مانند اورتون، اورتون، ساوتهمپتون و چلسی قرار دارد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *