خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / ویسی: از خوشحالی مردم خوزستان راضی‌ام اما از باخت تیم‌مان ناراحت

ویسی: از خوشحالی مردم خوزستان راضی‌ام اما از باخت تیم‌مان ناراحت

ویسی: از خوشحالی مردم خوزستان راضی‌ام اما از باخت تیم‌مان ناراحت

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: من از تیم فولاد گله‌ دارم، چون وقتی آنها ۱۰ نفره بودند ما بازی جوانمردانه را انجام دادیم، ولی وقتی که ما ۱۰ نفره شدیم آنها این حرکت را انجام ندادند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، عبدالله ویسی پس از دیدار استقلال خوزستان برابر فولاد خوزستان، اظهار داشت: قانون فوتبال است که اگر گل نزنید، گل می‌خورید. متأسفانه روی یک شوت نه چندان قدرتمند و دقیق دروازه ما باز شد.

وی ادامه داد: یک بازی بسیار زیبا را از هر دو تیم شاهد بودیم که معلوم بود برای برد آمده بودند. من از تیم فولاد گله‌ دارم، چون وقتی آنها 10 نفره بودند ما بازی جوانمردانه را انجام دادیم، ولی وقتی که ما 10 نفره شدیم آنها این حرکت را نشان ندادند.

«این بازی به هر حال برای فوتبال خوزستان خوب بود»، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این جمله گفت: من از اینکه مردم خوزستان خوشحال هستند، راضی‌ام اما از باخت تیم‌مان ناراحت.

ویسی در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا سیر نزولی در استقلال خوزستان رقم خورده است، گفت: حرف‌های منفی برای من مهم نیست و کارمان را انجام می‌دهیم. ما تلاش خود را به کار می‌گیریم و اصلاً کاری به این حرف‌ها نداریم. من از بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شدند، راضی هستم. این برد را هم به مردم خوزستان و باشگاه فولاد تبریک می‌گویم.

وی در خاتمه تصریح کرد: در هفته‌های آینده برای حفظ رتبه خوب‌مان در جدول تلاش مضاعفی خواهیم کرد.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *