پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11885 12 بهمن 1394 ساعت [ 21:09 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو: مکانی می‌تواند برای حضور در ترکیب اصلی با دیگر بازیکنان رقابت کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد شش دیدار آینده برای سرخپوشان حیاتی هستند.

برانکو: مکانی می‌تواند برای حضور در ترکیب اصلی با دیگر بازیکنان رقابت کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد شش دیدار آینده برای سرخپوشان حیاتی هستند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ که در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان حضور یافته بود، پیش از آغاز نشست مورد تقدیر و تشکر نماینده برگزاری جام شهدا قرار گرفت و برای حضور تیمش در این جام لوح تقدیری هم دریافت کرد. وی در این خصوص اظهار داشت: ما حداقل کاری که می‌توانستیم انجام بدهیم، حضور در این جام بود. می‌دانم خیلی از جوانان این کشور شهید شدند و ما هم نمونه مشابهی را در کرواسی داشتیم. من هم از طرف خودم و تیمم تشکر می‌کنم از اینکه مقدمات چنین مسابقاتی برپا شد و از طرف جوانان این مملکت از شهدا تشکر می‌کنم که دین‌شان را به کشور خود ادا کردند. ما تلاش کردیم تا قهرمان شویم، اما موفق نشدیم. هرچند قهرمانی در این مسابقات مهم نبود، بلکه حضور در آن اهمیت داشت.

بی‌صبرانه منتظر شروع دوباره مسابقات هستیم
وی در ادامه با اشاره به دیدار تیمش مقابل سپاهان گفت: فکر می‌کنم، شما هم مثل من برای شروع دوباره لیگ هیجان‌زده هستید. همه بی‌صبرانه منتظر شروع دوباره مسابقات هستیم. به هر حال مسابقات مهم و حساسی پیش‌رو داریم و خیلی از تیم‌ها شوق خود را برای قهرمانی در مسابقات پیش‌رو نشان می‌دهند. قشنگ‌تر از این هم نیست که بعد از تعطیلات اولین بازی‌مان را با قهرمان فصل پیش برگزار کنیم و یک مسابقه بزرگ ورزشی پیش‌روی‌مان است. از هواداران می‌خواهم به ورزشگاه بیایند و روز پر شوری را رقم بزنند.

6 بازی آینده برای ما حیاتی هستند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: طبیعی است در نیم‌فصل خیلی از تیم‌ها ترکیب خود را تغییر داده و نفراتی را اضافه کنند، اما ما فقط لوبانف و محسن‌زاده را جذب کردیم و آینه‌چی هم بازیکن جوانی است که به خط دفاعی ما اضافه شده است. ما آماده‌ایم وظیفه‌مان را در قبال هواداران و باشگاه انجام دهیم. همین‌طور که می‌دانید، شش بازی آینده ما بسیار حیاتی هستند. به خصوص بازی با سپاهان که در کنار بازی با استقلال تهران حساس‌ترین بازی‌های فصل ما محسوب می‌شوند، به خصوص در این مقطع که سرمربی سپاهان هموطن و همبازی سابق من در کرواسی بوده است. استیماچ در اصل دوست و همکار من است، اما در زمین دوستی و همکاری وجود ندارد و باید برای پیروزی جنگید.

مکانی می‌تواند برای حضور در ترکیب اصلی با دیگر بازیکنان رقابت کند
برانکو افزود: با تمام احترامی که برای سپاهان، قهرمان فصل پیش قائلم، تیمی که نسبت به نیم‌فصل اول قدرتمند‌تر شده است، به چیزی جز سه امتیاز در این بازی فکر نمی‌کنیم. البته در همه بازی‌ها به این مسئله فکر می‌کنیم و در هر بازی فقط برد و رسیدن به صدر جدول را می‌خواهیم. تمام توان‌مان را در این بازی خواهیم گذاشت تا به پیروزی برسیم. لوکا ماریچ، محمد انصاری و یکی دو بازیکن دیگر را در اختیار نداریم، اما بقیه بازیکنان را در اختیار داریم. از طرف باشگاه هم به صورت رسمی اعلام شد سوشا مشکلی ندارد و می‌تواند مقابل سپاهان برای ما بازی کند که این بازیکن می‌تواند در کنار سایر بازیکنان برای حضور در ترکیب رقابت کند.

هواداران یار دوازدهم ما هستند
وی درباره حضور هواداران در ورزشگاه اظهار داشت: ما بهترین هواداران دنیا را داریم و دیدید که مقابل استقلال خوزستان چگونه ما را حمایت کردند. طبیعی است که انتظار داریم در بازی فردا هم استقبال خوبی داشته باشند و در حقیقت هواداران یار دوازدهم ما هستند.

هواداران ما فقط به  فکر خوبی‌های ورزش باشند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه ممکن است هواداران علیه محمدرضا خلعتبری موضع‌گیری کنند و شاید این موضوع جرایم انضباطی برای تیمش به دنبال داشته باشد، گفت: تاکنون به این موضوع فکر هم نکرده‌ام. هواداران ما در دیدارهای گذشته به کسی توهین نکرده‌اند و عالی بودند. در بازی با استقلال 100 هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند و هیچ‌کدام به بازیکنان دو تیم توهین نکردند و بازی جوانمردانه برگزار شد. فردا هم همین اتفاق رخ خواهد داد. حالا خلعتبری یا هر بازیکن دیگری که قبلاً در پرسپولیس بوده، طبیعی است تلاش خود را برای تیم فعلی‌اش بگذارد. ما امروز طارمی و علیپور را داریم که بهتر است هواداران هم بیایند و بازیکنان خودشان را تشویق کنند. از هواداران می‌خواهم همان‌طور که همیشه هستند به ورزشگاه بیایند و فقط به  فکر خوبی‌های ورزش باشند.

خرید لوبانف روی برنامه بود
برانکو در واکنش به این مسئله که از روز بازگشت سوشا مکانی به تمرینات شما از لوبانف انتقاد کردید و گفته‌اید او اضافه وزن دارد، تأکید کرد: این صحبت‌ها صحبت ندارد و شما می‌دانید چرا این صحبت‌ها در اطراف تیم ما هست. با وجود این صحبت‌ها و با توجه به مشکلی که برای سوشا به وجود آمد، ما با محسن‌زاده قرارداد بستیم، چون علاوه بر مشکل سوشا، ایمان صادقی هم از ما جدا شد. حتی اگر این اتفاق هم برای سوشا رخ نمی‌داد، ما بازهم دروازه‌بان می‌گرفتیم و لوبانف را گرفتیم. او از ازبکستان آمده و یک بازیکن خارجی آسیایی است، چون بازیکن خارجی دیگری نمی‌توانستیم بگیریم و لیست‌مان پر بود. هیچ اتفاق برنامه‌ریزی نشده هم رخ نداده است و خرید لوبانف روی برنامه بود.

وی درباره عدم حضور بازیکنان پرسپولیس در مراسم ختم همایون بهزادی و حضور در جشن تولد محسن مسلمان که حاشیه ایجاد کرد، گفت: بازیکنان ما همه تمرکزشان روی بازی با سپاهان است و از مواردی که اعلام می‌کنید، اطلاعی ندارم. من همان روز تعداد زیادی از بازیکنان تیمم را دیدم که در مراسم مادر نوروزعلی، تدارکات تیم‌مان حضور داشتند. نمی‌دانم بعد از آن به مراسم بهزادی آمدند یا به جشن تولد رفتند. پیش از بازی با سپاهان هم زمان پرسیدن این سؤالات نیست. بازیکنانم جشن تولدی هم نگرفتند و فقط کیک گرفتند تا دور هم باشند. ما در رختکن هم همین کار را کردیم به عنوان یک تیم بیرون رفتیم و ناهار خوردیم. هزینه ناهار را هم بازیکنی که در تمرینات بیشترین اشتباه را داشت، تقبل کرد. این کارها هم برای این است که بازیکنان بیشتر دور هم باشند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص تقابلش با استیماچ و شناختی که از سپاهان دارد، اظهار داشت: درباره سپاهان نمی‌خواهم صحبت کنم، چون آنها باید بیایند و ما را آنالیز کنند و ما هم آنها را آنالیز کردیم. سپاهان تیمی است که در نیم‌فصل خود را تقویت کرده و در تعطیلات یک ماهه هم استیماچ تلاش کرده تفکر خود را به تیم منتقل کند. سپاهان چهار پنج بازیکن جدید گرفته و می‌توانم بگویم نیمی از این تیم تغییر کرده و با تیم جدیدی نسبت به دور رفت دیدار خواهیم کرد. البته این انتظار ماست.

سوشا تا قبل از رأی دادگاهش با تیم تمرین می‌کند
برانکو در پاسخ به این سؤال که شاید اکنون بگویند سوشا محروم نیست و بعد از بازی اعلام شود محروم بوده و آیا ریسک می‌کند که از این بازیکن استفاده کند، خاطرنشان کرد: ما در مورد محرومیت سوشا از جایی خبر نگرفتیم که او محروم است. او بازیکن تیم ماست و با دیگر دروازه‌بان‌ها رقابت می‌کند. ارگان‌های قضایی هم درباره پرونده او کار می‌کنند و مسئله‌اش در جریان است، اما تا زمانی که تصمیم نهایی درباره او اعلام شود با ما تمرین کرده و با دیگر دروازه‌بان‌ها رقابت دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت