خانه / خبرهای فوتبال خارجی / نویر: بین بازیکنان بایرن‌مونیخ و گواردیولا هیچ اختلافی نیست

نویر: بین بازیکنان بایرن‌مونیخ و گواردیولا هیچ اختلافی نیست

نویر: بین بازیکنان بایرن‌مونیخ و گواردیولا هیچ اختلافی نیست

سنگربان آلمانی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ شایعه بروز اختلاف میان هم‌تیمی‌هایش و گواردیولا را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چندی پیش برخی از رسانه‌های آلمانی گزارش‌هایی مبنی بر اختلاف میان پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی بایرن‌مونیخ با بازیکنان این تیم منتشر و ادعا کردند که جو رختکن باواریایی‌ها به آشوب کشیده شده است.

مانوئل نویر اما این خبر را تکذیب و تأکید کرد که رسانه‌ها ماجرا را غیرواقعی جلوه داده‌اند. او در این خصوص به نشریه TZ گفت: چیزهایی که درباره بایرن‌مونیخ گفته می‌شود به هیچ وجه صحت ندارد و اوضاع تیم ما از هر نظر روبه‌راه است. همه ما با یکدیگر متحد هستیم و تفرقه‌ای وجود ندارد. رسانه‌ها از اتفاقاتی خبر داده‌اند که به هیچ وجه رخ نداده است. در تیم ما همه چیز روبه‌راه بوده و بایرن‌مونیخ تیم یکدستی است.

وی سپس به تمجید از نمایش هجومی بایرن‌مونیخ در بازی شب گذشته (یکشنبه) برابر هوفنهایم پرداخت و تأکید کرد: حملات خوبی داشتیم هرچند فرو رفتن حریف در لاک دفاعی، کارمان را سخت کرده بود. از دست دادن یک یا چند مدافع‌مان برای ما سخت است. واقعاً امیدواریم مهدی بن‌عطیه زودتر برگردد. البته ما بازیکنانی داریم که نشان داده‌اند می‌توانند در مرکز خط دفاعی هم بازی کنند. جوشوا کیمیچ مقابل هوفنهایم عالی بازی کرد. امیدوارم هولگر باداشتوبر هم با آمادگی کامل برگردد و مصدوم نباشد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *