پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11919 17 بهمن 1394 ساعت [ 18:35 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دایی: اشتباه کنیم باید تاوان سختی بدهیم

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: می‌خواهیم آبروی استان قم را حفظ کنیم و صبا به حمایت تماشاگران قمی نیاز دارد.

دایی: اشتباه کنیم باید تاوان سختی بدهیم

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: می‌خواهیم آبروی استان قم را حفظ کنیم و صبا به حمایت تماشاگران قمی نیاز دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار صبای قم و راه‌آهن در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در بازی گذشته بازی خوبی ارائه نکردیم، اما باید در بازی با راه‌آهن جبران مافات کنیم و دیگر حق اشتباه کردن نداریم.

وی افزود: از فردا برای به‌دست آوردن هدف‌هایمان تمام تلاشمان را می‌کنیم و می‌خواهیم به روند خوب پیش از نیم‌فصل خود بازگردیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: در بازی با گسترش هم گفته بودم که حق نداریم اشتباه کنیم و اگر در چنین شرایطی  اشتباه کنیم باید تاوان سختی بدهیم و در بازی با گسترش هم اشتباهات فردی داشتیم و این اشتباهات سبب شد استرس به بازیکنان ما وارد شود.

دایی بیان کرد: در چند بازی به‌دلیل اشتباهات فردی بازنده شده‌ایم، اما در بازی‌های خارج از خانه حق اشتباه نداریم زیرا بازگشت به بازی در چنین فضایی بسیار دشوار است.

وی عنوان کرد: در بازی با گسترش اگر در نیمه اول گل می‌زدیم روند بازی عوض می‌شد، اما پس از قهرمانی در جام شهدا در این بازی اصلاً نمایش خوبی نداشتیم و امیدوارم بتوانیم در آینده این شرایط را تغییر دهیم و آبروی استان قم را حفظ کنیم و نماینده شایسته‌ای برای مردم قم باشیم و صبا به حمایت تماشاگران قمی نیاز دارد.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم درباره غایبان تیمش در بازی با راه‌آهن تصریح کرد: جلال علی‌محمدی کماکان مصدوم است و امیرحسین صادقی به‌دلیل محرومیت در این بازی نیست و سید مهدی حسینی هم مشکل آسیب‌دیدگی دارد البته فرید کریمی هم قبل از بازی با گسترش مصدوم بود و به همین دلیل در بازی با گسترش فیکس نبود.

دایی درباره عیادتش از سارا عبدالملکی ملی‌پوش راگبی گفت: من به‌نمایندگی از تعدادی از دوستان به عیادت این ورزشکار رفتم و ان‌شاءالله با کمک دوستان هر کمکی از دست من بربیاید انجام می‌دهیم، البته به‌طور کلی بانوان ورزش ما مظلوم هستند.

وی درباره احتمال حضور میلاد فراهانی در میدان در بازی با راه‌آهن افزود: هر احتمالی هست و ما نمی‌توانیم اشتباه دیگری داشته باشیم و هر بازیکنی را ممکن است به میدان بفرستیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت