کد خبر : 11921 17 بهمن 1394 ساعت [ 18:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قلعه‌نویی: لغو اردوی ترکیه ربطی به باشگاه ندارد و مقامات بالا این دستور را دادند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: لغو اردوی ترکیه به باشگاه مربوط نمی‌شود و از جایی بالاتر از سازمان نظام وظیفه اجازه برگزاری این اردو به ما داده نشد.

قلعه‌نویی: لغو اردوی ترکیه ربطی به باشگاه ندارد و مقامات بالا این دستور را دادند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: لغو اردوی ترکیه به باشگاه مربوط نمی‌شود و از جایی بالاتر از سازمان نظام وظیفه اجازه برگزاری این اردو به ما داده نشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، امیر قلعه‌نویی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش مقابل پدیده مشهد در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: از روزی که به تبریز آمدم همه چیز در اینجا سر جای خود بوده اما در حال حاضر تنها کمبود ما نبود هواداران است که نیامدن آنان به استادیوم ما را آزار می‌دهد.

وی افزود: در حال حاضر وظیفه ماست که با بازی‌های خوب هوادارانی را به استادیوم بکشانیم که نه تنها در ایران بلکه در آسیا همانند آنان پیدا نمی‌شود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد برنامه‌های تیمش برای نیم‌ فصل دوم گفت: در تعطیلات نیم فصل قرار بود به اردوی ترکیه برویم اما متأسفانه در دقیقه 90 این اردو به هم خورد، ما قرار بود در ترکیه چند بازی دوستانه برگزار کنیم اما با لغو این اردو برنامه‌های ما هم بهم خورد.

قلعه‌نویی تصریح کرد: برای بازی فردا چند مصدوم داریم اما باید جای آنها را با بازیکنان ذخیره پر کنیم چون پدیده تیم خوب و با برنامه‌ای است اما برای ما این موضوع فرقی ندارد و ما باید در بازی فردا پیروز شویم.

وی گفت: امیدواریم در این بازی بازیکنان ما با یکدیگر هماهنگ باشند و در بازی فردا نمایشی به مراتب بهتر از بازی پدیده را به اجرا در بیاورند، فقط امیدوارم هواداران در بازی فردا به استادیوم بیایند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به مصاحبه‌های اخیر سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، خاطرنشان کرد: من مصاحبه‌های عباسی را نخوانده‌ام اما از همان روز اول بین من، باشگاه، مدیرعامل و هیئت مدیره هماهنگی کامل برقرار بود و همانطور که رئیس‌ جمهور نیز گفته است تراکتورسازی نه تنها برای آذربایجان بلکه برای کل ایران است.

قلعه‌نویی تأکید کرد: همه باید کمک کنند تا وضعیت تراکتور بهتر از این شود چون هواداران این تیم لایق بهترین‌ها هستند، ما مشکلات زیادی داشتیم اما این مشکلات نسبت به نیم فصل اول بهتر شده و در حال حاضر اگر مشکلی باشد ایراد از من است و جای هیچ بهانه‌ای باقی نمی‌ماند.

وی درباره لغو اردوی تیمش در ترکیه گفت: از جای دیگری به ما گفتند که نمی‌توانید به این اردو بروید ولی اجرا نشدن اردوی ترکیه به باشگاه و هیئت مدیره ربطی ندارد و به جایی بالاتر از سازمان نظام وظیفه مربوط می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد تغییر برنامه مسابقات تیم تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: این موضوع به ما لطمه می‌زند و به نوعی بازی‌های گروه ما حذفی شده است ولی خوبی این برنامه این است که بازی آخر ما در مرحله گروهی در خانه برگزار می‌شود.

قلعه‌نویی در مورد اینکه آیا تیمش می‌تواند در هر دو جبهه لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بجنگد، تأکید کرد: به موفقیت در لیگ برتر و جام باشگاه‌های آسیا هدف ما محسوب می‌شود چون ما پتانسیل حضور در هر دو جام با قدرت کامل را داریم.

وی گفت: در تمامی خطوط چند بازیکن خوب در اختیار داریم و تنها مشکل ما در پست دفاع چپ است که امیدواریم محمد ایرانپوریان بتواند این مشکل را برطرف کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت