پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11955 20 بهمن 1394 ساعت [ 20:00 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با تصمیم برانکو از این پس محسن بنگر پنالتی زن پرسپولیس است

سرمربی پرسپولیس نفرات پنالتی‌زن تیمش را مشخص کرد.

با تصمیم برانکو از این پس محسن بنگر پنالتی زن پرسپولیس است

سرمربی پرسپولیس نفرات پنالتی‌زن تیمش را مشخص کرد.

به گزارش سایت نود و به نقل از تسنیم، مربیان پرسپولیس قبل از آغاز تمرین امروز تیم‌شان جلسه توجیهی با بازیکنان برگزار کردند. برانکو در این نشست جدا از اینکه عملکرد شاگردانش را در بازی با ذوب‌آهن آنالیز کرد، به انتخاب نفرات پنالتی‌زن تیمش نیز پرداخت تا از این پس بازیکنی با خواهش و تمنا پشت ضربه پنالتی نایستد.

برخی رسانه‌ها در روز‌های اخیر انتقادات تندی از برانکو داشتند مبنی بر اینکه چرا او اجازه داده کمال کامیابی‌نیا با خواهش و تمنا پشت ضربه پنالتی بایستد در حالی که قرار بوده محسن بنگر پشت ضربه پنالتی قرار بگیرد. با توجه به این انتقادات، برانکو در جلسه امروز خود با بازیکنان به آنها اعلام کرد از این پس نفراتی که او تعیین می‌کند پشت ضربه پنالتی قرار می‌گیرند تا اتفاق بازی با ذوب‌آهن تکرار نشود.

با تصمیم برانکو ایوانکوویچ؛ محسن بنگر، رامین رضاییان و محسن مسلمان از جمع بازیکنان اصلی به عنوان پنالتی‌زنان اول تیم معرفی شدند، اما در صورتی که جری بنسون در زمین باشد او پنالتی‌زن اول تیم خواهد بود. با این شرایط اگر در بازی پرسپولیس و فولاد، سرخپوشان صاحب پنالتی شوند از بین نفرات اصلی نامبرده هر کدام که شرایط روحی و روانی بهتری داشته باشد و برانکو نیز صلاح بداند،  پشت ضربه پنالتی قرار می‌گیرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت