پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11975 22 بهمن 1394 ساعت [ 22:12 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو:با حضور هواداران 3 امتیاز دیدار با فولاد را بدست می آوریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران،گفت: با حضور هواداران به 3 امتیاز دیدار با فولاد یورش می بریم تا به هدفمان نزدیک تر شویم.

برانکو:با حضور هواداران 3 امتیاز دیدار با فولاد را بدست می آوریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران،گفت: با حضور هواداران به 3 امتیاز دیدار با فولاد یورش می بریم تا به هدفمان نزدیک تر شویم.

به گزارش ایرنا، برانکو ایوانکوویچ امروز (پنجشنبه) در نشست خبری پیش از دیدار با فولادخوزستان با تبریک به مناسب سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران،تصریح کرد: با کسب برتری در دیدار فردا می خواهیم شیرینی این سالگرد را برای هواداران خود افزایش دهیم.
وی افزود: پرسپولیس و فولاد در طول سالیان گذشته همواره رقیب قدرتمندی برای یکدیگر بوده اند و هواداران به خوبی از حساسیت دیدارهای آنان مطلع هستند.
برانکو ادامه داد: فولاد در نیم فصل دوم با جذب چند بازیکن به شرایط خوب رسیده است و در نتایج نیز این روند کاملا مشخص است، چراکه آنان به دو برد متوالی رسیده و می خواهند خود را به میانه های جدول برسانند.
سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: در دو دیدار گذشته خودمان برابر نمایندگان اصفهان به طور کامل تیم برتر میدان بودیم اما نتوانستیم به 3 امتیاز دست یابیم که باید مشکل گلزنی را برطرف کنیم.
وی ادامه داد: به طور واضح چند پیروزی مسلم را با خراب کردن ضربات پنالتی از دست داده ایم که این مساله برای یک تیم بزرگ مثل پرسپولیس خوب نیست.
برانکو با اشاره به 13 بازی بدون شکست تیمش، افزود: این مساله نشان می دهد که در شرایط بسیار خوبی هستیم و باید در گلزنی نیز کمی بهتر عمل کنیم تا به صدرجدول برسیم.
وی در مورد غایبین تیمش برای دیدار با فولاد اظهار داشت: تنها رضا خالقی فر را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.
سرمربی پرسپولیس با تاکید براینکه تیمش به دنبال بازی زیبا و نتیجه گیری است، اظهار داشت: فلسفه ما ارائه بازی زیبا برای رضایت مردم است و با همین فلسفه در کورس قهرمانی هستیم.
برانکو در مورد انتشار اخباری مبنی بر تمدید قرارداد با پرسپولیس گفت: در این مورد با علی اکبرطاهری سرپرست باشگاه مذاکراتی انجام دادیم و سر برخی جزییات در حال بحث هستیم.
تیم فوتبال پرسپولیس تهران عصر فردا (جمعه) در هفته بیستم لیگ برتر باشگاه های ایران در ورزشگاه آزادی میزان فولادخوستان است.
ورزشی**3783** 170

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت