پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11981 25 بهمن 1394 ساعت [ 23:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لیگ برتر انگلیس : ارسنال ترمز لستر را کشید !!!

آرسنال در یکی از دراماتیک‌ترین بازی‌های تاریخ لیگ برتر پیروز شد.

لیگ برتر انگلیس : ارسنال ترمز لستر را کشید !!!

آرسنال در یکی از دراماتیک‌ترین بازی‌های تاریخ لیگ برتر پیروز شد.

به گزارش سایت نود، در یکی از حسا‌س‌ترین بازی‌های این فصل لیگ برتر انگلیس لستر سیتی صدرنشین مهمان آرسنال رده سومی بود. لستر در این بازی با یک گل پیش افتاد اما اخراج یک بازیکن این تیم، کار را برای روباه‌ها سخت کرد. آرسنال با تعویض‌های خوب ونگر جریان بازی را در دست گرفت و در نهایت با گل دقیقه ۹۵ دنی ولبک برنده شد. مهاجم ملی‌پوش بعد از ۹ ماه به میادین برگشت و حساس‌ترین گل عمرش را زد. گزارش دقایق حساس‌ این بازی را می‌توانید در ادامه بخوانید.

دومین بازی حساس امروز بین تاتنهام و سیتی برگزار شد. تیم پوچتینو با ارائه یک نمایش عالی پیروز شد. گزارش دقایق حساس این بازی و بازی آرسنال با لسترسیتی را در ادامه بخوانید.

 

پایان بازی. تاتنهام دو – یک سیتی را برد و به روند فوق‌العاده‌اش ادامه داد. تاتنهام و آرسنال با پیروزی در بازی‌های امروز ۵۱ امتیازی شدند و رده‌های دوم و سوم جدول را حفظ کردند. فاصله با صدر به فقط ۲ امتیاز و فاصله با سیتی رده چهارمی به ۴ امتیاز رسید. جدول کامل را اینجا ببینید.

دقیقه ۸۳: امروز، روز گل‌های دراماتیک است. کریستین اریکسن پاس بی نقص اریک لاملا را به گل دوم تاتنهام تبدیل کرد. تولد مبارک کریستین اریکسن!

دقیقه ۷۴: تعویض‌های متوالی پیگرینی بالاخره جواب داد. سانتر فوق‌العاده کلیچی روی دروازه شانسی برای دفاع تاتنهام نگذاشت. زننده گل: ایهناچو! بله مطمئنا او را نمی‌شناسید. یک مهاجم ۱۹ ساله نیجریه‌ای.

دقیقه ۶۶: سیتی توان نزدیک شدن به دروازه حریف را ندارد. آگوئرو چندبار تلاش کرد اما به جایی نرسید.

دقیقه ۵۳: هری کین پنالتی که “رز” گرفته بود را به گل تبدیل کرد. روز تیم‌های لندنی عالی پیش می‌رود.

نیمه دوم آغاز شد.

پایان نیمه اول. بازی چندان دل‌چسبی نبود. همه چیز به نفع آرسنال پیش می‌رود.

دقیقه ۳۹: خطای خشن کمپانی روی هری کین و بازهم خبری از کارت نیست.

دقیقه ۲۹: جو هارت گلر سیتی بالاخره اولین مهارش را انجام داد. سانتر کریستین اریکسن دروازه سیتی را حسابی لرزاند.

دقیقه ۲۷: “رز” مرد پرکار این دقایق است. خطای خشن فرناندینیو روی مدافع جوان با خوش‌شانسی سیتیزن‌ها با کارت همراه نبود.

دقیقه ۲۵: خب … خب … انگار بازی تازه داره شروع میشه. حمله فوق‌العاده سیتی دروازه تاتنهام رو تا آستانه فروپاشی برد اما “رز” توپ را از روی خط برگرداند.

دقیقه ۲۱: بازی به شکل باورنکردنی کسل کننده است. موقعیتی روی دروازه‌ها ایجاد نمی‌شود. واقعا این تیم‌ها جزو ۴ تیم برتر لیگ برتر انگلیس هستند؟ عجب!

دقیقه ۱۱: روند بازی به نفع تاتنهام است اما سیتی هم موقعیت‌هایی دارد. فعلا همه چیز متعادل است.

بازی آغاز شد.

 

اگر کار مهمی دارید، حدود دو ساعت وقت دارید انجام دهید. ساعت ۱۹:۱۵ دوباره با اوج هیجان همراه باشید؛ تاتنهام و منچسترسیتی یک بازی فوق‌العاده دیگر در لیگ برتر انگلیس.

پایان. آرسنال بازی را برد. اوضاع برای ونگر بهتر شد. آرسنال ۵۱ امتیازی شد و به ۲ امتیازی لستر رسید. تاتنهام چند ساعت دیگر فرصت دارد خودش را به همین فاصله از لستر برساند.

دقیقه ۹۵: وای خدا! وای خدا! این فصل عجب فصلیه. گل برای آرسنال … بله درست خواندید گل برای آرسنال در آخرین ثانیه‌ها. این تنها نکته باورنکردنی این دقیقه نیست: دنی ولبک برای آرسنال گل زد. وای خدا!

دقیقه ۹۰: فقط ۴ دقیقه تا پایان این بازی فوق‌العاده زیبا.

دقیقه ۸۷: پیتر اشمایکل را که یادتان هست؟ پسرش توی گل لستر ایستاده و حالا با یک مهار باورنکردنی اجازه نداد تیمش یک امتیاز با ارزش بازی را از دست بدهد. حمله‌های خیلی خطرناک آرسنال یکی بعد از دیگری خراب می‌شود.

دقیقه ۸۶: هواداران آرسنال احتمالا بابت ندیدن این صحنه خوشحال خواهند بود. ضربه عجیب و غریب مرته‌ساکر که مشخص نشد با سر زد یا با شانه از چند سانتی‌متری تیر افقی بیرون رفت.

دقیقه ۸۳: ولبک بعد از ۹ ماه برای آرسنال به میدان آمد.

دقیقه ۷۵: حمله‌های آرسنال حسابی خطرناک شده. ضربه قیچی ژیرو از فاصله چند سانتی‌متری به دست رابرت هوث خورد. پنالتی؟ نه، البته که نه.

دقیقه ۷۰: گل … گل … بله برای آرسنال. تئو والکات تعویضی روی پاس ژیرو از چند قدمی توپ را وارد دروازه کرد. آرسنال به لیگ برتر برگشت؟

دقیقه ۶۷: آرسنال حمله می‌کند اما نه آنقدر خطرناک. لستر ده نفره فقط به ضدحمله فکر می‌کند.

دقیقه ۶۱: اوکازاکی از ترکیب لسترسیتی بیرون رفت و “گری” بازیکن جوان این تیم جای او را گرفت. ونگر هم والکات را به جای کوکلین به زمین فرستاد.

دقیقه ۵۸: ریاض مارز که حسابی دفاع آرسنال را اذیت کرد، تعویض شد. واسیلفسکی هافبک تنومند لهستانی جای او به زمین مسابقه رفت.

دقیقه ۵۴: دنی سیمسون مدافع لسترسیتی که همین چند دقیقه پیش کارت زرد گرفته بود با یک خطای بی‌مورد روی ژیرو کارت زرد دوم را هم گرفت و اخراج شد. اوضاع تغییر می‌کند؟

دقیقه ۴۸: ریاض مارز داخل محوطه آرسنال دایو کرد اما کارت زرد نگرفت.

نیمه دوم با حمله خطرناک آرسنال شروع شد. ضربه رمزی از کنار دروازه بیرون رفت.

اوضاع جدول لیگ برتر درحال حاضر اینطور است:

رویای لسترسیتی دیگر فقط یک رویا نیست.

پایان نیمه اول. آرسنالی‌ها به خطایی که مورگان مدافع لستر انجام داد اما داور آن را نگرفت معترض هستند. همان توپ در ادامه به گل لستر ختم شد.

گل … گل … گل برای لسترسیتی؛ پنالتی. گل‌زن؟ وقعا دنبال اسم دیگه‌ای به جز جیمی واردی هستید؟ نوزدهمین گل فصل بهترین گل‌زن این فصل لیگ برتر، احتمال مهم‌ترین گل‌ زندگی او خواهد بود.

دقیقه ۴۴: ضدحمله لستر، جیمی واردی و پنالتی برای لستر. استاد پنالتی گرفتن، دوباره پنالتی گرفت.

دقیقه ۳۸:دومین مهار خارق‌العاده پیترچک. ضربه فنی انگولو کانته به سمت گوشه سمت چپ دروازه آرسنال می‌رفت اما گلر باتجربه آرسنال راهش را بست.

دقیقه ۳۶: کوکلین به خاطر خطا روی ریاض مارز کارت زرد گرفت. هافبک دفاعی آرسنال مانع ضدحمله سریع حریف شد. آرسنال بیشتر توپ را در اختیار دارد اما نمی‌تواند موقعیت ایجاد کند.

دقیقه ۳۲: گل برای آرسنال! شرمنده هواداران آرسنال اما ضربه سر ژیرو آفساید بود. پاس اوزیل؟ فوق‌العاده … خیلی فوق‌العاده!

دقیقه ۲۵: بازی متعادل پیش می‌رود. دو تیم حمله می‌کنند اما نه آنقدر خطرناک که تماشاچی‌ها نیم‌خیز شوند. ضربه الکسیس در محوطه به بدن مورگان خورد؛ آرسنال اعتقاد به پنالتی داشت اما صحنه حتی نزدیک به پنالتی هم نبود.

دقیقه ۲۱: حمله سریع آرسنال از سمت راست به جایی نرسید. اوکسلید چمبرلین توپ را روی دروازه فرستاد اما ضربه ژیرو به دفاع لستر خورد و در اختیار اشمایکل قرار گرفت.

تا نزدیک دقیقه ۲۰ اوضاع اینطور است:

 

دقیقه ۱۶: کسپر اشمایکل گلر لسترسیتی چندین متر از محوطه بیرون آمد و ضد حمله ارسنال را خنثی کرد. همان توپ در برگشت به موقعیت فوق‌العاده برای لستر تبدیل شد. پیترچک ضربه سر جیمی واردی را روی خط گرفت.

دقیقه ۱۴: اوکازاکی در موقعیت خیلی مشکوک به آفساید صاحب توپ شد و توپ را بیرون زد. این جدی‌ترین موقعیت دو تیم تا اینجای بازی بود.

دقیقه ۶: اتفاق خاصی نیفتاده. یک ضربه ایستگاهی بی خطر از آرسنال تنها اتفاق مهم بازی بوده.

بازی راس ساعت مقرر آغاز شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت