پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12001 26 بهمن 1394 ساعت [ 22:17 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ونگر: تا آخرین لحظه برای به میدان فرستادن ولبک مردد بودم

سرمربی تیم فوتبال آرسنال اعتراف کرد که مطمئن نبوده است می‌خواهد زننده گل برتری تیمش برابر لسترسیتی را به میدان بفرستد.

ونگر: تا آخرین لحظه برای به میدان فرستادن ولبک مردد بودم

سرمربی تیم فوتبال آرسنال اعتراف کرد که مطمئن نبوده است می‌خواهد زننده گل برتری تیمش برابر لسترسیتی را به میدان بفرستد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال آرسنال امروز (یکشنبه) در هفته بیست‌و‌ششم لیگ برتر انگلیس، موفق شد لسترسیتی صدرنشین را در ورزشگاه امارات با گلزنی دنی ولبک در دقیقه پنجم وقت‌های تلف شده نیمه دوم شکست دهد و فاصله خود را با روباه‌های صدرنشین به دو امتیاز کاهش دهد.

آرسن ونگر پس از این بازی اعتراف کرد که برای به میدان فرستادن ولبک به میدان تردید داشته، اما در نهایت این کار را انجام داده و تعویضش هم تأثیرگذار واقع شده است.

ونگر به شبکه اسکای اسپورتس انگلیس گفت: امروز برای ولبک روز فوق‌العاده‌ای بود. من تا آخرین ثانیه برای اینکه او را به میدان بفرستم یا نه، تردید داشتم. او در فهرست بازیکنانی که می‌توانستند به میدان بروند هجدهم یا نوزدهم بود، اما در نهایت به او به خاطر عملکرد خوبش در تمرینات اعتماد کردم و با خودم گفتم که اشکالی ندارد، او را به میدان می‌فرستم.

ولبک به خاطر گل ارزشمندی که با ضربه سر از روی سانتر مسعوت اوزیل به ثمر رساند، پس از بازی در رختکن به شدت از سوی هم‌تیمی‌هایش مورد تشویق و تحسین واقع شد.

ونگر ادامه داد: همه اسم ولبک را صدا می‌زدند، چون آنها می‌دانند برای یک بازیکن یک سال دوری از میادین به اندازه 10 سال بیکاری در زندگی عادی است. ولبک شخصیت بزرگی دارد و در رختکن تیم هم محبوب است.

پیروزی آرسنال مقابل لستر شانس این تیم را برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر افزایش داد. ونگر که تیمش تا پیش از پیروزی هفته گذشته برابر بورنموث چهار هفته متوالی نبرده بود، تأکید کرد: این پیروزی ما را در کورس رقابت‌ با تیم‌های زیادی نگه داشت. هنوز راهی طولانی در پیش داریم و تیم‌های بزرگ دیگری در مسیرمان هستند. ما از برهه‌ای بد که در آن چهار بازی را نبردیم خارج شدیم و حالا دو برد متوالی کسب کرده‌ایم. اینکه هنوز در کورس قهرمانی هستیم اتفاق خوبی است و من امیدوارم که این نتایج سبب ارتقای قدرت روانی تیم‌مان شود.

سرمربی فرانسوی توپچی‌ها‌ در پایان عنوان کرد: ما شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی داریم. کسب پیروزی برابر لستر برای ما بسیار مهم و حیاتی بود، چون اگر می‌باختیم فاصله‌مان با صدر جدول به هشت امتیاز افزایش پیدا می‌کرد، اما این فاصله حالا دو امتیاز است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت