سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / ویسی: زمانی که با صبا مدعی آسیا بودیم به ما ریشخند می‌زدند

ویسی: زمانی که با صبا مدعی آسیا بودیم به ما ریشخند می‌زدند

ویسی: زمانی که با صبا مدعی آسیا بودیم به ما ریشخند می‌زدند

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان اینکه تیم ترسو در این بازی بازنده است گفت: زمانی که با صبا مدعی آسیا بودیم به ما ریشخند می‌زدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های صبای قم و استقلال خوزستان اظهار داشت: با توجه به شرایط جدول و حساسیت بالای جدول نیاز مبرمی به 3 امتیاز داریم و نباید ترسو باشیم.

وی افزود: تیم ترسو در این بازی بازنده است و باید تاوان ترس را بدهد. بازی شجاعانه باید در دستور کار دو تیم باشد و ما با تمام وجود آمده‌ایم که 3 امتیاز را بگیریم و شرایط را بهتر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: طبیعی است که در یک تورنمنت طولانی برخی اوایل و اواسط فصل و برخی اواخر فصل به بحران می‌رسند و خوشبختانه ما در این مقطع به مشکل خوردیم و اگر ابتدای فصل بود باید تاوان می‌دادیم و اگر در انتهای فصل بود قابل جبران نبود.

ویسی ادامه داد: شرایط ما در نیم فصل طوری بود که خیلی از تیم‌ها به دنبال بازیکنان ما بودند و تمرکز تیم ما را بر هم زدند و ما در اردوی کیش راجع به این مسئله حرف زدیم.

وی عنوان کرد: تیمی که 20 هفته تیم اول و دوم جدول است در 10 هفته پایانی هم می‌تواند این شرایط را ادامه دهد و ما می‌توانیم مدعی قهرمانی باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان تصریح کرد: زمانی که در صبا بودم و تیم ما مدعی کسب سهمیه آسیایی شد به ما ریشخند می‌زدند اما در ادامه شرایط تغییر کرد.

ویسی خاطرنشان کرد: در ابتدای فصل برنامه ما این بود که در هر 5 بازی 8 امتیاز بگیریم و از مجموع 24 امتیاز هدف گذاری شده 32 امتیاز در نیم فصل کسب کردیم و این دست ما را در نیم فصل دوم باز گذاشته است.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران