پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12040 29 بهمن 1394 ساعت [ 22:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بنگر: ۱۲ نفره هم بودیم گل می‌خوردیم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که پرسپولیس در نیمه دوم مقابل سایپا نمایش خوبی نداشت.

بنگر: ۱۲ نفره هم بودیم گل می‌خوردیم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که پرسپولیس در نیمه دوم مقابل سایپا نمایش خوبی نداشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محسن بنگر پس از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل سایپا گفت: به همه خسته‌نباشید می‌گویم و به تیم سایپا تبریک. فوتبال است و این بازی برای ما بیرون از خانه محسوب می‌شد. در نیمه اول خوب بودیم اما نیمه دوم خوب بازی نکردیم و همین‌که توانستیم یک امتیاز بگیریم خوب است.

وی در مورد اینکه چرا بازیکنان پرسپولیس موقعیت‌ها را از دست می‌دهند، تصریح کرد: این موضوع برای ما یک عادت شده است، دیدار بعدی میزبان هستیم و امیدوارم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم. نمی‌توانیم از دقیقه یک تا 90 حمله کنیم و کار پرس را انجام دهیم.

مدافع پرسپولیس در خصوص داوری این دیدار عنوان کرد: من کارشناس داوری نیستم و نمی‌توانم در مورد آن نظر دهم.

بنگر در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه چرا با وجود اینکه پرسپولیس در خط حمله خوب کار می‌کند، اما در خط دفاعی عملکرد خوبی ندارد، گفت: اگر کارشناس باشید و فوتبال را بدانید، متوجه می‌شوید که تیمی که مدام حمله می‌کند، در عقب زمین ضعیف‌تر خواهد بود. تیم ما مدام حمله می‌کند و موقعیت‌های زیادی به دست می‌آورد، با این وجود در 2،3 دیدار گذشته موقعیتی به حریفان نداده ایم و تنها از روی اشتباهات فردی گل خوردیم.

وی درباره اینکه به نظر می‌رسد لوبانف دروازه‌بان مطمئنی برای پرسپولیس نیست، تصریح کرد: این مسئله دست من نیست و کادرفنی باید در مورد او نظر بدهد. او بازیکن خوبی است.

مدافع پرسپولیس در واکنش به اخراج بنسون گفت: در مجموع ما در نیمه دوم بد بودیم و اگر 12 نفره هم بودیم گل می‌خوردیم. آنقدر موقعیت از دست می‌دهیم که به دفاع نیز فشار وارد می‌شود.

بنگر با تمجید از حضور هواداران پرسپولیس در ورزشگاه عنوان کرد:‌ هواداران پرسپولیس چه زمانی که خوب بودیم و چه زمانی که بد بازی کردیم از ما حمایت کردند، امروز خوب بازی نکردیم اما از ما حمایت کردند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت