پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12042 29 بهمن 1394 ساعت [ 22:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قلعه‌نویی: امروز خدا با خیلی‌ها حرف و بر دهان‌شان زد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: آقایان برای نتیجه نگرفتن تراکتورسازی دست به انجام هر کاری می‌زنند و باید حساب برخی‌ها را از پرشورها جدا کرد.

قلعه‌نویی: امروز خدا با خیلی‌ها حرف و بر دهان‌شان زد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: آقایان برای نتیجه نگرفتن تراکتورسازی دست به انجام هر کاری می‌زنند و باید حساب برخی‌ها را از پرشورها جدا کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، امیر قلعه‌نویی در نشست مطبوعاتی پس از دیدار تیم‌های تراکتورسازی و سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شاکریم که با ارائه یک بازی خوب و منطقی توانستیم پیروز شویم. به جز یک اشتباه بچه‌گانه مدافع‌مان که باعث شد گل بخوریم، سپاهان موقعیت دیگری نداشت در حالی که ما بیش از هشت فرصت گلزنی داشتیم.

وی افزود: همان‌طور که گفته بودم این بازی کلیدی بود برای بازگشت به لیگ برتر و شروع خوب در لیگ قهرمانان آسیا، البته ما در بازی قبل هم عملکرد خوبی داشتیم. متأسفانه بر اساس آمار در بازی‌های خارج خانه تیم سوم جدول هستیم، ولی در دیدارهای خانگی سیزدهم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی خاطرنشان کرد: این موضوعی مهم است، چرا باید هواداران کاری کنند که تیم نتیجه نگیرد؟ البته حساب این افراد از هواداران جداست. بازیکنان می‌گویند دوست داریم در خارج از خانه بازی کنیم. این مسئله باید علت‌یابی شود.

قلعه‌نویی تصریح کرد: مقابل سپاهانی بازی کردیم که هرچند نتایج خوبی نگرفته، اما هر تیمی را اسیر تاکتیک‌هایش می‌کند. خوشحالم که مهاجمان ما طبق برنامه کار کردند و مجموعاً خوب بازی کردیم.

وی با تمجید از مدیریت سعید عباسی افزود: از طریق باشگاه هیچ استرسی روی تیم نیست و عباسی به خوبی باشگاه را مدیریت می‌کند. لازم است او کمی در ارتباط با رسانه‌ها برنامه‌ریزی و روابطش را با مطبوعات بهتر کند.

قلعه‌نویی گفت: گاهی خدا با آدم حرف می‌زند و امروز همان روزی که خدا با خیلی‌ها حرف زد و در دهان‌شان زد، چرا که عزت و ذلت فقط دست خداست. پرشورها تراکتورسازی را خیلی دوست دارند، اما همان‌طور که گفتم حساب برخی‌ها را باید جدا کرد. امروز هواداری از ژاپن به استادیوم آمده بود و می‌گفت تماشای بازی‌های تراکتورسازی را خیلی دوست دارد و این چیز ارزشمندی است.

وی افزود: همه باید کمک کنیم تا تیم شرایط ایده‌آل خود را پیدا کند، چرا که تیم‌ها گاهی اصلاً ممکن است یک سال اُفت کنند همان‌طور که منچستریونایتد و میلان چند سالی است نتیجه نمی‌گیرند. آیا این بدان معناست که این باشگاه‌ها برنامه ندارند؟ هر چند منچستر و میلان نتایج خوبی نمی‌گیرند، اما هر بازی هواداران‌شان استادیوم را پر می‌کنند و از تیم‌شان حمایت می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به جدایی خود از این تیم در چهار سال قبل اظهار داشت: چیزهای زیادی وجود دارد و من فعلاً در این باره سکوت می‌کنم، اما این مسائل بعداً مشخص خواهد شد، من بیش 170 میلیون از قرارداد چهار سال قبلم طلبکار هستم.

قلعه‌نویی درباره انتقادات از عملکرد سعید عباسی، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تصریح کرد: اگر عباسی سال گذشته تیم را قهرمان می‌کرد، امروز چه جایگاهی داشت؟ هر کسی مسئول لیست بازیکنانی است که به باشگاه ارائه می‌دهد و همین‌طور مقابل برد و باخت‌ها نیز مسئول است.

وی در واکنش به این موضوع که اولیویرا عنوان می‌کرد که بازیکنان با نظر او انتخاب نشده‌اند، گفت: آیا قبول می‌کنید که یک مربی در ابتدای فصل به باشگاهش لیست ندهد؟! عباسی دارد مخلصانه کار می‌کند و هر موقع درخواست برگزاری اردو می‌کنیم سریعاً آن را انجام می‌دهد و همین‌طور تا حدودی نیز پول بازیکنان را پرداخت کرده است، اما آقایان برای آنکه تراکتورسازی نتیجه نگیرد هر کاری انجام می‌دهند. آنها سر تمرین می‌آیند و از نگهبان باشگاه گزارش و آمار می‌گیرند!

سرمربی تراکتورسازی افزود: من هیچ ادعایی ندارم و یک مربی معمولی هستم و فقط آمده‌ام کمک کنم در حالی که پیشنهاداتی با مبالغ بیشتر داشتم. من چهار سال قبل نیز به باشگاه گفته بودم با بازیکنان جدا شده تسویه حساب کنید، نفرات سال قبل را حفظ کنید و بازیکنان جدیدی را که می‌خواهم جذب کنید، اما گفتند ما هزار تومان هم نداریم که خرج کنیم و این یعنی برو.

قلعه‌نویی تأکید کرد:‌ بابت نایب قهرمانی‌مان نیز پاداشی ندادند. چه تضمینی بود اگر من می‌ماندم می‌گذاشتند کارم را انجام دهم؟ آیا من آنقدر ساده‌ام که به تیمی که نمی‌خواستند در آن بمانم لیست بازیکن بدهم؟ من فقط گفتم تراکتورسازی بزرگ‌تر شده و به آدم‌های بزرگ نیاز دارد و به خاطر همین حرف نسخه‌ام را پیچیدند.

وی درباره عملکرد بازیکنانش اظهار داشت: یک تیم نمی‌تواند 45 یا 90دقیقه به طور مداوم فشار بیاورد، البته اگر ما اردوی تدارکاتی ترکیه را داشتیم می‌توانستیم در بازی‌های گذشته بهتر عمل کنیم، اما با لغو این اردو بازی‌های تدارکاتی ما همان بازی راه‌آهن تا استقلال خوزستان شد.

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که چرا اقدام به انجام مصاحبه‌های اختصاصی در رسانه‌ها نمی‌کند، گفت: من شش هفت سال است که مطبوعات را دنبال نمی‌کنم، ولی با این حال لازم است همه شما رسانه‌ها جمع شوید و به تیم کمک کنید. همان‌طور که مجلسی خوب است که تک‌بُعدی و تک‌صدا نباشد، در باشگاه هم باید کارها مشارکتی انجام شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت