کد خبر : 12051 30 بهمن 1394 ساعت [ 11:38 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فن‌خال: هواداران حق دارند از ما انتقاد کنند

سرمربی هلندی شیاطین سرخ اذعان کرد هواداران این تیم حق انتقاد از عملکرد تیم محبوب‌شان دارند.

فن‌خال: هواداران حق دارند از ما انتقاد کنند

سرمربی هلندی شیاطین سرخ اذعان کرد هواداران این تیم حق انتقاد از عملکرد تیم محبوب‌شان دارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیز فن‌خال در توضیح شکست 2 بر یک تیمش در خانه میتیلند دانمارک در دور رفت از مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا گفت: شرایط ما در این بازی همانند قانون مورفی بود، یعنی اینکه شرایط آن‌طور که می‌خواستیم پیش نرفت. وقتی هنوز بازی شروع نشده دروازه‌بان اصلی‌تان را به دلیل مصدومیت از دست می‌دهید، معلوم است که نمی‌توانید همانند همیشه بازی‌تان را شروع کنید.

وی افزود: بازیکنان هم فکرهایی در سرشان می‌گذشت. 10 یا 15 دقیقه اول خیلی خوب نبودیم، ولی پس از آن به بازی برگشتیم و گل اول را به ثمر رساندیم و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. در ادامه اما دوباره اُفت کردیم و گل تساوی را خوردیم. در نیمه دوم در نبردهای تن به تن و جدال بر سر تصاحب توپ‌های دوم موفق نبودیم. با وجود گل خوردن می‌توانستیم به گل دوم خود برسیم و جسی لینگارد دو موقعیت گلزنی استثنایی داشت. به نظرم قانون مورفی در این بازی حاکم بود.

سرمربی شیاطین سرخ در ادامه صحبت‌های خود اظهار داشت: به نظرم ما در فازهای حساس بازی سازماندهی لازم را نداشتیم، ولی این اتفاق ممکن است در جریان بازی با هر تیمی رخ دهد. در فوتبال همیشه احتمالات وجود دارد و ما شانس شکست میتیلند در بازی برگشت در اولدترافورد را داریم.

فن‌خال تأکید کرد: هواداران هم به مانند ما از این شکست تیم ناامید شدند. از هواداران‌مان به خاطر حمایتی که از ما داشتند، قدردانی می‌کنم. میتیلند هم به مانند ما به دنبال پیروزی در این بازی بود و امیدوارم در اولدترافورد به پیروزی برسیم. وقتی 14 مصدوم در ترکیب دارید، از عهده شرایط برآمدن خیلی دشوار است. با این شرایط هر هفته تقریباً یک ترکیب جدید را روانه میدان می‌کنم.

سرمربی هلندی منچستریونایتد در پایان خاطرنشان کرد: هواداران می‌توانند انتقاد کنند. وقتی به بازی نیمه دوم‌مان نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که حق با آنهاست. به هر حال ما باید پیشرفت کنیم و همین هواداران دوباره به حمایت از ما خواهند پرداخت و این را در مدت 18 ماهی که در اینجا بوده‌ام، شاهدش بوده‌ام.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت