پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12062 30 بهمن 1394 ساعت [ 21:26 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

امضای پیش قرارداد مورینیو با منچستریونایتد

مورینیو پیش قراردادش را با منچستریونایتد برای بر عهده گرفتن هدایت این تیم به مدت سه سال و با هفته‌ای بیش از 300 هزار پوند قبول کرده است

امضای پیش قرارداد مورینیو با منچستریونایتد

مورینیو پیش قراردادش را با منچستریونایتد برای بر عهده گرفتن هدایت این تیم به مدت سه سال و با هفته‌ای بیش از 300 هزار پوند قبول کرده است.

به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از اکسپرس، رسانه‌های انگلیسی از جمله دیلی استار و اکسپرس از امضای پیش قرارداد ژوزه با منچستریونایتد خبر دادند و اعلام کردند که این مربی پرتغالی با قراردادی 48 میلیون پوندی پس از شش هفته‌ مذاکره با سران منچستریونایتد با این تیم به توافق نهایی رسید و پیش قرارداد خود را با این باشگاه امضا کرد و شنبه بعد از ملاقات با سران اینتر و سفری کوتاه به ایتالیا به انگلیس باز خواهد گشت تا هفته‌ آینده باشگاه منچستریونایتد به صورت رسمی حضور مورینیو را در این تیم تایید کند.

ژوزه مورینیو سومین مربی باشگاه منچستریونایتد بعد از رفتن سرالکس فرگوسن بوده است. پیش از او نیز دیوید مویس و لوئیس فان خال با وجود خریدهای گزاف نتوانستند موفقیتی را با منچستریونایتد به دست بیاورند و در نهایت اکنون ژوزه مورینیو که رابطه نزدیکی هم با فرگوسن دارد جانشین فان خال برای فصل آینده خواهد شد.

گفته می‌شود مورینیو هفته‌ای 308 هزار پوند از منچستریونایتد درآمد خواهد داشت.

منچستریونایتد شب گذشته (پنجشنبه) در لیگ اروپا با نتیجه‌ دو بر یک برابر میتیلند شکست خورد تا هو‌اد‌ا‌ران منچستریونایتد به شدت از عملکرد این تیم انتقاد کنند.

منچستریونایتد در ابتدای هفته‌ باید در جام حذفی و دور پنجم این ر‌قا‌بت‌ها با لشگری از مصدوم برابر شروز بری دیدار کند و سپس خودش را آماده برگشت با میتیلند خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت