پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12066 1 اسفند 1394 ساعت [ 10:47 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونالدو: رئال مادرید برابر رم استثنایی کار کرد

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید از نتیجه و عملکرد تیمش در بازی خارج از خانه برابر رم در لیگ قهرمانان اروپا ابراز رضایت و آن را استثنایی توصیف کرد

رونالدو: رئال مادرید برابر رم استثنایی کار کرد

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید از نتیجه و عملکرد تیمش در بازی خارج از خانه برابر رم در لیگ قهرمانان اروپا ابراز رضایت و آن را استثنایی توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیروزی 2 بر صفر رئال مادرید برابر رم در ورزشگاه المپیکو که در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رقم خورد، علاوه بر افزایش شانس این تیم برای راهیابی به جمع هشت تیم برتر رقابت‌ها، با یک اتفاق خوب برای کریستیانو رونالدو همراه بود.

مهاجم پرتغالی کهکشانی‌ها که از ماه نوامبر در بازی‌های خارج از خانه تیمش گل نزده بود و به همین دلیل نیز از سوی رسانه‌ها مورد انتقاد واقع شده بود، یکی از دو گل رئال را به رم زد و به ناکامی نسبتاً طولانی مدتش برای گلزنی در یک بازی خارج از خانه پایان داد. همین موضوع باعث شد که او برخلاف احساسی که در کنفرانس خبری قبل از بازی داشت، اکنون شاد و راضی باشد.

رونالدو در گفت‌و‌گو با نشریه آس اسپانیا درباره گلی که به رم زد اظهار داشت: یک گل معمولی بود، معمولی. تا زمانی که کارتان کیفیت داشته باشد، دیگر چیزها مهم نیست.

رونالدو درباره عملکرد تیمش هم گفت: تیم ما در صحنه گلی که به ثمر رساندم عملکرد خوبی داشت، اما ما نه فقط در آن صحنه بلکه در تمام طول مسابقه بازی قابل قبولی داشتیم و  منسجم بودیم. البته رم هم بازی خوبی ارائه کرد به خصوص در نیمه اول که بازیکنانش زیاد می‌دویدند، اما در نیمه دوم عملکردش دچار اُفت شد، چون اینکه در تمام 90 دقیقه بازی بخواهید مانند ابتدای انرژی داشته باشید، غیرممکن است.

مهاجم پیشین منچستریونایتد درباره اهمیت نتیجه‌ای که تیمش در یک بازی خارج از خانه کسب کرد نیز عنوان کرد: یک بازی خارج از خانه در این سطح از لیگ قهرمانان اروپا بسیار سخت است، اما رئال مادرید هم رئال مادرید است. کیفیت بازی ما در این اواخر پیشرفت قابل توجهی داشته است. ما خارج از خانه دو گل زدیم و یک بازی استثنایی ارائه کردیم.

بازی برگشت تیم‌های رئال مادرید و رم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو هفته دیگر در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به میدان می‌روند و به نظر نمی‌رسد که جالوروسی برای حفظ طلسم چند ساله ناکامی کهکشانی‌ها برابر تیم‌های ایتالیایی در مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا، شانس زیادی داشته باشد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت