سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / سفر پرسپولیس به عمان برای بازی دوستانه با تیم ملی این کشور

سفر پرسپولیس به عمان برای بازی دوستانه با تیم ملی این کشور

سفر پرسپولیس به عمان برای بازی دوستانه با تیم ملی این کشور

باشگاه پرسپولیس به فدراسیون فوتبال عمان اعلام کرد، آمادگی دارد از ۲۲ اسفند ماه برای یک هفته راهی این کشور شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و بنابر اعلام مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، در پی دعوت فدراسیون فوتبال عمان برای سفر سرخپوشان به مسقط و برپایی اردو و بازی‌های تدارکاتی از سوی باشگاه پرسپولیس اعلام شد، این تیم آمادگی دارد از تاریخ 22 تا 29 اسفند ماه اردویی را در این کشور برپا کند. از شروط پرسپولیس برای برپایی این اردو انجام حداقل یک بازی دوستانه با تیم ملی آن کشور یا یکی از سه باشگاه برتر لیگ فوتبال این کشور است.

پندار خمارلو همچنین تصریح کرد: پیش از این، تاریخ سوم تا دهم فروردین 1395 را برای برپایی این اردو پیشنهاد کرده بودیم، اما با توجه به اینکه تیم ملی عمان در تاریخ پنجم فروردین بازی رسمی دارد و قرار است بازی سوریه – کامبوج هم با توجه به شرایط سوریه در عمان برگزار شود، فدراسیون فوتبال عمان تاریخ دیگری را درخواست کرد که این تاریخ با توجه به منفی بودن نتیجه گفت‌وگوها برای سفر به هلند، به طرف مقابل اعلام شد. در حال حاضر مذاکرات به مراحل میانی رسیده است و منتظریم که نهایی شود.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *