سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / سیدمهدی رحمتی قراردادش با استقلال را سه سال تمدید کرد

سیدمهدی رحمتی قراردادش با استقلال را سه سال تمدید کرد

سیدمهدی رحمتی قراردادش با استقلال را سه سال تمدید کرد

کاپیتان تیم فوتبال استقلال پس از توافق با افشارزاده قرارداد خود را با آبی ها برای سه سال دیگر تمدید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی رحمتی دروازه‌بان و کاپیتان استقلال قراردادش را به مدت سه سال دیگر با استقلال تمدید کرد. چندی پیش بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال در یکی از اظهاراتش این مسئله را عنوان کرده بود و امروز (دوشنبه) مهدی رحمتی بعد از توافق با افشارزاده قرارداد سه ساله ای را با استقلال امضا کرد.

این قرارداد درحالی امضا شد که تا پیش از این مهدی رحمتی قراردادش را سالیانه با استقلال تمدید می کرد ولی امروز او بدون هیچ پیش شرطی و در جلسه ای که کمتر از ده دقیقه به طول انجامید، قراردادش را با استقلال امضا کرد.

در این جلسه افشارزاده بعد از توافق سه ساله با رحمتی طی اظهاراتی گفت: از آنجایی که هواداران از ما درخواست تمدید قرارداد رحمتی را داشتند، ما این کار را انجام دادیم. جا دارد از او بابت همکاری اش تشکر داشته باشم چراکه او همان مبلغی که ما در نظر داشتیم را قبول کرد و بدون هیچ شرط و شروطی قرارداد را امضا کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، با تمدید قرارداد سیدمهدی رحمتی با استقلال و با توجه به اختلافاتی که او با قلعه نویی دارد، پرسش این است که آیا سرمربی پیشین آبی ها دیگر به این تیم بازنخواهد گشت؟ یا اینکه در قرارداد رحمتی بندی گنجانده شده که اگر قلعه نویی برگشت او بتواند جدا شود؟

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *