پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12128 3 اسفند 1394 ساعت [ 21:18 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ونگر: هیچ تیمی کامل نیست / مقابل بارسا باید تمرکز داشته باشیم

سرمربی فرانسوی آرسنال اعتراف کرده که بارسلونا بخت نخست صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان است.

ونگر: هیچ تیمی کامل نیست / مقابل بارسا باید تمرکز داشته باشیم

سرمربی فرانسوی آرسنال اعتراف کرده که بارسلونا بخت نخست صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان است.

به گزارش وبسایت نود، آرسن ونگر در نشست خبری خودش پیش از بازی فردا شب مقابل بارسلونا در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به خبرنگاران گفت:” باید تعادل مناسب بین بی باکی و همچنین دفاع تیمی مستحکم را پیدا کنیم تا خودمان را برای بازی برگشت در یک موقعیت دشوار قرار ندهیم.

هیچ تیمی کامل نیست. بارسلونا هم تیم کاملی نیست. باید از موقعیت هایمان استفاده کنیم. بارسا بخت نخست صعود است. همه می دانند که فردا شب برای نتیجه گرفتن باید تمرکز کامل داشته باشیم.

MSN تاثیرگذارترین خط حمله دنیا هستند. مسی در ۳۴۰ بازی توانسته ۳۰۰ گل بثمر برساند. من مهاجمان زیادی در زندگیم دیدیم اما رکوردی شبیه به این ندیدم. آن ها بازیکنان بسیار تاپی هستند.

می دانم که مسی، نیمار و سوارز هر کدام استعداد استثنایی دارند. از انعطاف پذیری، همبستگی و هوشمندی هم برخوردار هستند. تنها با کار تیمی می توانیم آن ها را شکست دهیم. فراموش نکنیم که ما آمار دفاعی خوب و یک دروازه بان بزرگ هم داریم. هر چند بارسا تیمی است که در هر لحظه می تواند گل بزند.

دیدم که مسی توپ را به سوارز داده چون می خواسته او بهترین گلزن شود. سوارز رفاقت را به تیم می آورد. در لیورپول و اروگوئه هم این کار را کرد. او باعث بهتر شدن روحیه تیم می شود.

آماده کردن تیم برای بازی با هال سخت تر از بازی فردا شب است. برای بازی مقابل بارسا همه متمرکز هستند و مربی تنها باید باور و اراده را به تیم تزریق کند.

به جز ویلشر، کازورلا و گابریل بقیه بازیکنان برای بازی فردا شب آماده هستند.”

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت