پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12144 4 اسفند 1394 ساعت [ 17:08 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس باشگاه رم در نزاع اسپالتی و توتی جانب سرمربی تیم را گرفت

رئیس باشگاه رم در ماجرای دیگری میان سرمربی و اسطوره جالوروسی، از سرمربی ایتالیایی تیم حمایت کرد.

رئیس باشگاه رم در نزاع اسپالتی و توتی جانب سرمربی تیم را گرفت

رئیس باشگاه رم در ماجرای دیگری میان سرمربی و اسطوره جالوروسی، از سرمربی ایتالیایی تیم حمایت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جیمز پالوتا، رئیس باشگاه رم تأکید کرد که برای او همیشه منافع باشگاه در اولویت قرار دارد و تصمیم لوچانو اسپالتی برای کنار گذاشتن توتی از فهرست بازیکنان رم برای بازی برابر پالرمو با هدف مصون ماندن تیم از جنجال‌های جدید و عدم تمرکز را به جا دانست.

اختلاف و کدر شدن رابطه میان توتی 39 ساله و اسپالتی در هفته جاری به خاطر انتقاد کاپیتان رم از نیمکت‌نشینی‌های متوالی‌اش، جنجالی‌ترین سوژه فوتبال ایتالیا در چند روز اخیر بوده است که در این بین برخی افراد مانند چزاره پراندلی، سرمربی پیشین تیم ملی ایتالیا به اسپالتی و برخی دیگر مانند رونالدوی برزیلی به توتی حق داده‌‌اند.

پالوتا اما جزو کسانی است که از اسپالتی حمایت کرده‌اند. او در گفت‌و‌گو با نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا اظهار داشت: از زمانی که اسپالتی به رم برگشته، بسیاری از چیزها در این تیم تغییر کرده و اوضاع آن بهتر شده است. من فقط درباره تیم و عملکرد آن در زمین بازی حرف نمی‌زنم. من از واکنش فرانچسکو متعجب شده‌ام و از او انتظار چنین حرکتی را نداشتم، اما تا حدودی هم دلیلش را درک می‌کنم. توتی بازیکن بزرگی است. او جزو تاریخ‌سازان رم بوده است. او عاشق رقابت کردن است. توتی یک فوق‌ستاره است، اما کاری که اسپالتی انجام داد عمل به یک اصل اساسی بود، اصلی که می‌گوید همیشه منافع تیم به منافع بازیکن ارجح است و اولویت دارد. اینکه لوچانو اسپالتی به توتی بی‌احترامی کرده، ابداً صحت ندارد و تنها یک شایعه است.

پالوتا درباره قرارداد فعلی توتی که در پایان فصل به پایان می‌رسد و برنامه باشگاه برای تمدید یا عدم تمدید آن، هم تأکید کرد: من و فرانچسکو بر سر میز گفت‌و‌گو خواهیم نشست. من با او و دیگر اعضای تیم صحبت خواهم کرد. در ماه دسامبر که ما برای آخرین بار با یکدیگر ملاقات داشتیم، او گفت که می‌خواهد به دوران بازیگری‌اش ادامه دهد. حالا اما باید ببینیم که چه اتفاقاتی خواهد افتاد. زمانی که شما مالک یک باشگاه هستید باید به تمام بازیکنان‌تان احترام بگذارید. در مورد توتی باید بگویم که من برایش احترام فراوانی قائل هستم و او چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مدیر می‌تواند در رم بماند.

رئیس جالوروسی در پایان تأکید کرد که با وجود نارضایتی گروهی از هواداران رم از تصمیات اخیر اسپالتی به خصوص برای اخراج توتی از تیم، این مربی ایتالیایی برکنار نخواهد شد. وی عنوان کرد: در هر صورت لوچانو سرمربی ما هست و خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت