سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / افشارزاده: می‌خواهیم خردادماه از ورزشگاه امام رضا (ع) استفاده کنیم

افشارزاده: می‌خواهیم خردادماه از ورزشگاه امام رضا (ع) استفاده کنیم

افشارزاده: می‌خواهیم خردادماه از ورزشگاه امام رضا (ع) استفاده کنیم

سرپرست باشگاه استقلال گفت: با تغییر زمین چمن مصنوعی ورزشگاه امام رضا (ع) به چمن طبیعی می‌خواهیم خردادماه از این ورزشگاه استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال، امروز (سه‌شنبه) در جلسه‌ای میان بهرام افشارزاده، علی اکبر طاهری، علیرضا دبیر، رضایی، نوروزی و نثاری آخرین راهبردهای استفاده از این دو ورزشگاه امام رضا (ع) و شهید کاظمی برای تیم‌های پرطرفدار استقلال و پرسپولیس بررسی شد.

افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال در این رابطه گفت: با دستور دبیر قرار شد تا بودجه‌ای برای ورزشگاه امام رضا(ع) تصویب شود و با تصمیم دیگر عزیزان پنج‌شنبه هفته جاری پس از بازدید اینجانب و شهردار محترم منطقه از ورزشگاه، بودجه مناسب برای تعمیر و نگه‌داری این ورزشگاه مشخص خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین قرار شد در جلسه‌ای با شهردار محترم منطقه 19 برای انجام مناقصه‌ای جهت تعویض چمن ورزشگاه امام رضا(ع) و استفاده از چمن طبیعی تدارکات لازم اندیشیده شود تا بتوانیم در خرداد ماه سال پیش روی از این ورزشگاه استفاده کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال عنوان کرد: در واگذاری این دو ورزشگاه افراد بسیاری زحمت کشیده‌اند که جا دارد بار دیگر از آنها تشکر کنم. باید تشکر ویژه‌ای داشته باشم از قهرمان المپیک و جهان، علیرضا دبیر که صمیمانه برای پیشرفت این دو باشگاه و ورزش پایتخت تلاش کردند و امیدوارم هواداران استقلال در فرصتی مناسب از زحمات او قدردانی ویژه کنند.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *