پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12156 4 اسفند 1394 ساعت [ 20:56 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بکام: من‌یونایتد باشگاه بزرگی است، چه عاشقش باشید چه متنفر!

هافبک پیشین شیاطین سرخ به حمایت از سرمربی کنونی این تیم پرداخت و گفت که منچستریونایتد یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان است.

بکام: من‌یونایتد باشگاه بزرگی است، چه عاشقش باشید چه متنفر!

هافبک پیشین شیاطین سرخ به حمایت از سرمربی کنونی این تیم پرداخت و گفت که منچستریونایتد یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیوید بکام در گفت‌و‌گو با شبکه رادیویی «تاک اسپورت» در حمایت از سرمربی هلندی شیاطین سرخ که به شدت تحت‌فشار بوده و حتی بحث اخراج او مطرح است، گفت: فن‌خال مربی باتجربه‌ای است که شهرت زیادی در فوتبال دارد. گاهی اوقات زمان می‌برد تا مربی خود را در یک تیم جا بیندازد. مربیگری منچستریونایتد اصلاً آسان نیست.

وی افزود: باید به نتایج و به شیوه بازی تیم نگاه کنیم، باید به خواسته هواداران و افرادی که در باشگاه هستند نیز گوش فرا دهیم، ولی من چیزهای خوبی در مورد شخصیت و مربیگری فن‌خال شنیده‌ام. پیش از این یکبار با او ملاقات کرده‌ام که رفتار فوق‌العاده‌ای با من داشت. فن‌خال سرمربی منچستریونایتد است که همیشه روی او و تیمش انتقاداتی مطرح است، ولی در پایان فصل باید عملکرد وی را سنجید.

هافبک پیشین تیم ملی انگلیس در مورد افت شیاطین سرخ پس از اعلام بازنشستگی سرالکس فرگوسن گفت: به عنوان هوادار منچستریونایتد همیشه امیدوار بودم تیم به چنین وضعیتی دچار نشود، ولی این امری اجتناب‌ناپذیر است. وقتی  سرالکس تیم را ترک کرد، طبیعی بود که تغییراتی به وجود بیاید و بازیکنانی نظیر روی کین، پل اسکولز و رایان گیگز به دوران بازیگری خود خاتمه دهند. نبود این چهره‌های شاخص را حالا در تیم می‌توان حس کرد.

ستاره پیشین سرخپوشان شهر منچستر اظهار داشت: در 20 سال گذشته دوره درخشانی را در منچستریونایتد داشتیم که اگر یک یا دو فصل به عنوان قهرمانی نمی‌رسیدیم، انتقاد شدیدی از ما می‌شد. به هر حال منچستریونایتد، منچستریونایتد است. مهم نیست که شما این تیم را دوست دارید یا از آن متنفرید، به هر حال منچستریونایتد اگر بزرگترین باشگاه جهان نباشد یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان است و همچنان شهرت خاص خود را دارد. تنها راه حفظ شهرت هم البته کسب عناوین قهرمانی است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت