خانه / خبرهای فوتبال خارجی / رونالدو: دیر یا زود در یک فیلم هالیوودی بازی خواهم کرد

رونالدو: دیر یا زود در یک فیلم هالیوودی بازی خواهم کرد

رونالدو: دیر یا زود در یک فیلم هالیوودی بازی خواهم کرد

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید با اعتراف به اینکه پیشنهادات فراوانی را رد کرده است، اعلام کرد که قصد دارد در یک فیلم از سینمای هالیوود ایفای نقش کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو می‌گوید که در یکی از همین روزها به آمریکا سفر خواهد کرد، اما نه برای بازی در MLS بلکه برای بازی در یک نقش کوچک در ابتدای یک فیلم سینمایی.

رونالدوی 31 ساله در مصاحبه‌ای که با «ساکور برادرز» انجام داده است، اعتراف کرد که به هنرپیشگی در دنیای سنما علاقه‌مند است. وی در پاسخ به این سؤال که آیا دوست دارد روی هنرپیشگی را امتحان کند، اظهار داشت: بله، چرا که نه؟ این کار آن چیزی نیست که در حال حاضر ذهنم را مشغول کرده باشد، اما من تا همین حالا هم پیشنهاداتی را برای ایفای نقش در چند فیلم داشته‌ام که البته به خاطر فشردگی برنامه کاری‌ام نتوانسته‌ام آنها را قبول کنم. البته این به معنای آن نیست که من درهای ورود به سینما را به روی خودم بسته‌ام. من به هنرپیشگی علاقه دارم.

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید در ادامه مصاحبه‌اش حاضر نشد تاریخ مشخصی را برای زمان بازنشسته شدن خود اعلام کند و تأکید کرد که همه چیز به این بستگی دارد که او از نظر فیزیکی و روانی چقدر آماده باشد. او همچنین به سخت‌ترین چالش خود هم اشاره داشت و گفت: اینکه نام کریستیانو رونالدو را جاودانه کنم و آن را به وسیله فرزندام زنده نگه  دارم، مهمترین هدف زندگی من است.

رونالدو در پایان تأکید کرد: تعداد بازیکنانی که مثل من در شش، هفت، هشت، 9 یا 10 سال در بالاترین سطح بازی کرده‌اند، تنها به اندازه انگشتان یک دست‌تان است و من بسیار خوشحالم که در این سطح از فوتبال دارم به کارم ادامه می‌دهد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *