پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12198 7 اسفند 1394 ساعت [ 12:46 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لیگ اروپا : صعود جذاب یونایتد به مرحله بعد با درخشش ناشناخته ها !!!

تکلیف ۱۶ تیم مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا مشخص شد.

لیگ اروپا : صعود جذاب یونایتد به مرحله بعد با درخشش ناشناخته ها !!!

تکلیف ۱۶ تیم مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا مشخص شد.

به گزارش وبسایت نود، مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا با برگزاری هفت بازی در ساعت ۲۳:۳۵ به اتمام رسید.

در مهمترین دیدار تیم منچستریونایتد در شب درخشش جوانانش موفق شد با نتیجه ۵-۱ مقابل میتیلند پیروز شود تا در مجموع با نتیجه ۶-۳ بتواند به مرحله یک هشتم راه یابد. مارکوس رشفورد (دقایق ۶۳ و ۷۵)، هررا ( پنالتی ۸۷)، دیپای (۹۰) و مدافع حریف (۳۲) برای تیم فن خال در این بازی گلزنی کردند.

در دیگر بازی مهم این مرحله تیم دورتموند با گل به خودی ایکر کاسیاس در دقیقه ۲۳ موفق شد در پرتغال پیروز شود و در مجموع با نتیجه ۳-۰ به مرحله بعد صعود کند.

در دیگر بازی حساس این مرحله تیم تاتنهام با سه گل در لندن مقابل فیورنتینا پیروز شد تا در مجموع با نتیجه ۴-۱ به مرحله بعد راه یابد. دیدار تیم های ناپولی و ویارئال هم در ایتالیا با نتیجه تساوی ۱-۱ به اتمام رسید تا با توجه به پیروزی ۲-۱ ویارئال در بازی رفت این نماینده اسپانیا باشد که به مرحله یک هشتم صعود می کند.

تیم مولده در خانه با یک گل مقابل سویا پیروز شد اما شاگردان امری در مجموع با نتیجه ۳-۱ صعود کردند. تیم بازل هم در خانه با نتیجه ۲-۱ از سد سنت اتین گذشت تا در مجموع به دلیل گل زده در خانه حریف جواز صعود به مرحله بعد را کسب کند.

در آخرین بازی این مرحله هم تیم اندرلخت در ۱۲۰ دقیقه موفق به شکست المپیاکوس شد تا به جمع دیگر تیم های مرحله یک هشتم بپیوندد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت