خانه / خبرهای فوتبال خارجی / رئال ۰-۱ اتلتیکو/ شانس قهرمانی در لالیگا از دست رفت!!!

رئال ۰-۱ اتلتیکو/ شانس قهرمانی در لالیگا از دست رفت!!!

رئال ۰-۱ اتلتیکو/ شانس قهرمانی در لالیگا از دست رفت!!!

رئال مادرید بار دیگر در داربی مادرید ناکام بود تا با شکست دوباره مقابل اتلتیکو، امیدهای این تیم برای قهرمانی در لالیگا بسیار کم شود.

به گزارش وبسایت نود، در اولین بازی روز شنبه از هفته بیست و ششم لالیگا، تیم های رئال مادرید و اتلتیکومادرید در قالب داربی مادرید در ورزشگاه برنابئو به مصاف هم رفتند. این دیدار به قضاوت کارلوس گومز انجام شد و نزدیک به ۸۰ هزار نفر از نزدیک بازی را به نظاره نشستند.

ترکیب دو تیم برای این مسابقه به شرح زیر بود:

ترکیب رئال مادرید:

ناواس – واران – راموس – کارواخال – دنیلو – کروس – ایسکو- خامس – مودریچ – رونالدو – بنزما

ذخیره ها:

کاسیا – ناچو – کاسیمیرو – کواچیچ – واسکوئز – خسه – بورخا

ترکیب اتلتیکو مادرید:

اوبلاک – خوان فران – خیمنز – گودین – فیلیپه – سول – گابی – آگوستو – کوکه – گریزمن – تورس

ذخیره ها:

مویا – گامس – لوکاس – الیور – کرانیوتر – کوریا – ویتو

در نیمه اول رئال بازی را بهتر شروع کرد و در چند نوبت فرصت های نسبتاً خوبی برای رونالدو و بنزما فراهم شد که این دو نتوانستند از این موقعیت ها بهره ببرند، شاید جدی ترین موقعیت رئال در نیمه اول، ضربه آزاد رونالدو بود که توسط اوبلاک مهار شد. در سمت مقابل اتلتیکو مثل همیشه منتظر ضدحملات و لغزش رئال در خط دفاع بود. تیم سیمئونه با اتکا به خط دفاع قدرتمند خود، کم کم کنترل بازی را از دست رئال خارج کرد و در اواخر نیمه اول به موقعیت های خوبی رسید.

شوت زیبای گریزمن و سپس ضربه کوکه دو موقعیت جدی اواخر نیمه نخست بودند که توسط ناواس مهار شد تا بازی در نیمه نخست ۰-۰ تمام شود.

شروع نیمه دوم با تعویض مهم رئال آغاز شد، بنزما که به نظر می رسید کامل از مصدومیت رهایی پیدا نکرده تعویض شد و بورخا جوان جای او را پر کرد.

اتلتیکو ابتدای نیمه دوم را هم مثل اواخر نیمه اول بهتر از حریف بود و بالاخره تیم میهمان مزد برتری چند دقیقه ای خود را گرفت، حرکتی که با گریزمان آغاز شد به ضربه تمام کننده او هم ختم شد تا اتلتیکو یک بار دیگر از حریف خود پیش افتد. گریزمن در دقیقه ۵۲ روی پاس لوئیز بازی را ۱-۰ کرد.

بعد از این گل رئال در چند نوبت سعی کرد تا دروازه حریف را تهدید کند، اما غیبت مهره های کلیدی و البته عدم خلق موقعیت های مناسب مانع از گلزنی این تیم شد.

رونالدو طی دو مرتبه با دو ضربه سر دروازه اتلتیکو را تهدید کرد که ضربات او توسط اوبلاک مهار شد. بورخا جوان هم در رسیدن به دروازه حریف ناکام بود. دنیلو هم یک بار درون محوطه جریمه سرنگون شد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

در نهایت بازی پربرخورد دو تیم که هفت اخطاری در پی داشت، با پیروزی دوباره اتلتیکو مقابل رئال به پایان رسید تا برای ششمین بار پیاپی در مسابقات داخلی، رئال در داربی مادرید ناکام باشد.

با این باخت، اتلتیکو ۵۸ امتیازی شد و اختلافش را با رئال به ۴ امتیاز رساند. پیروزی بارسلونا در این هفته از لالیگا، می تواند اختلاف رئال را با صدر جدول به ۱۲ امتیاز برساند.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *