پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12243 9 اسفند 1394 ساعت [ 18:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کمالوند: حضور در گسترش فولاد آرزوی اکثر مربیان است

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز مدعی شد، حضور در این تیم آرزوی اکثر مربیان ایرانی است.

کمالوند: حضور در گسترش فولاد آرزوی اکثر مربیان است

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز مدعی شد، حضور در این تیم آرزوی اکثر مربیان ایرانی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه گسترش فولاد تبریز، فراز کمالوند پس از تمدید قراردادش با باشگاه گسترش فولاد تبریز، با ابراز خشنودی از این اقدام، اظهار داشت: فعالیت در یکی از معدود باشگاه‌های به معنای واقعی حرفه‌ای برایم افتخار است.

کمالوند که در 40 بازی اخیر گسترش فولاد در لیگ برتر، هدایت این تیم را بر عهده داشته است، حضور در این مجموعه را بهترین دوران زندگی‌اش دانست و گفت: امکانات مهیا شده در این باشگاه را کمتر می‌توان در ایران شاهد بود و از این جهت، فعالیت در چنین باشگاهی آرزوی اکثر مربیان است.

وی با بیان اینکه علاوه بر امکانات حرفه‌ای، مدیریت حرفه‌ای نیز در این مجموعه حاکم است، افزود: در یک سال و نیم اخیر که سعادت همکاری با این باشگاه را داشته‌ام به عینه شاهد بوده‌ام که از مالک باشگاه به عنوان رأس هرم تا هیئت مدیره، مدیرعامل و ارکان اداری باشگاه، همگی با تمامی توان و خلوص، برای موفقیت مجموعه تلاش می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، تصمیم برای مشخص کردن برنامه تیم در فصل آینده در مقطع زمانی کنونی را اقدامی تحسین شده در فوتبال حرفه‌ای دنیا قلمداد کرد و عنوان داشت: همین که در شرایط فعلی فوتبال ایران، باشگاهی قبل از پایان فصل جاری، برنامه فصل آینده خود را مشخص می‌کند، خود گواه حرفه‌ای بودن این مجموعه است.

فراز کمالوند حسن نیت مالک، هیئت مدیره، مدیرعامل و سایر ارکان باشگاه در همکاری را اصلی‌ترین عامل علاقه‌اش برای تداوم بخشیدن به فعالیت خود در گسترش فولاد تبریز عنوان کرد و یادآور شد: آقایان زنوزی، سمندر، حسین‌زاده و خطیبی همیشه حامی و قوت قلب من بوده‌اند و در تشکر و قدردانی از این عزیزان زبانم قاصر است.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در مورد برنامه و هدف‌گذاری گسترش تیمش برای فصل آینده، گفت: با توجه به روند آغاز شده و تغییر و رشد محسوس تاکتیکی تیم در فصل جاری، ان‌شاءالله فصل آینده برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم اول و کسب سهمیه آسیایی تلاش خواهیم کرد.

کمالوند در پایان اظهاراتش با تشکر از اعتماد مدیرعامل باشگاه به وی، افزود: در حال حاضر تنها خواسته‌ام از خداوند متعال، کمک به من برای پاسخ دادن مناسب به محبت‌های بی‌شایان باشگاه گسترش فولاد است و امیدوارم که پیش این عزیزان سربلند باشم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت