پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12260 9 اسفند 1394 ساعت [ 22:21 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فن خال: حرکتم کنار زمین اشتباه بود، از داور عذرخواهی کردم

سرمربی هلندی منچستریونایتد به خاطر حرکتش در کنار زمین از داور چهارم بازی مقابل آرسنال عذرخواهی کرد.

فن خال: حرکتم کنار زمین اشتباه بود، از داور عذرخواهی کردم

سرمربی هلندی منچستریونایتد به خاطر حرکتش در کنار زمین از داور چهارم بازی مقابل آرسنال عذرخواهی کرد.

به گزارش وبسایت نود، لوئیز فن خال که در نیمه دوم بازی امروز منچستریونایتد مقابل آرسنال در اعتراض به تصمیم داور به کنار زمین آمد و پس از بحث با داور چهارم به نشانه اعتراض خودش را به زمین انداخت پس از پیروزی ۳-۲ تیمش در این بازی به خبرنگاران گفت:” من در آن صحنه یک مقدار بیش از حد احساساتی شدم. آن حرکت برای داور، کمک داور و داور چهارم خوب نبود.

من زمانی که روی نیمکت می نشینم مورد انتقاد قرار می گیرم و حالا که از روی نیمکت بلند شدم هم باز مورد انتقاد قرار گرفتم. البته حرکت من اشتباه بود و از داور چهارم عذرخواهی کردم.

اتفاقی که برای مارکوس راشفورد رخ داد واقعا فوق العاده است. بازی پنج شنبه را می توانستم درک کنم اما درخشش و گلزنی در دومین بازی کار سختی بود که او موفق به انجامش شد. بازیکنان جوان باید از فرصت هایشان استفاده کنند. مسئله سن نیست بلکه چیزی که اهمیت دارد کیفیت است. جوانان بخشی از فرهنگ منچستریونایتد هستند و آن ها به همین دلیل مرا به عنوان مربی انتخاب کردند. احساس افتخار می کنم و بسیار خوشحالم.

موقعیت های زیادی به آرسنال ندادیم و از این بابت خیلی خوشحالم. پیروزی مهمی مقابل یکی از بهترین تیم های لیگ بود. نشان دادیم که می توانیم خوب بازی کنیم. همانطوری که قبلا گفتم باید توپ را سریع تر به حرکت دربیاوریم.”

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت