پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12286 11 اسفند 1394 ساعت [ 21:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شرط کونته برای قبول سرمربیگری چلسی

سرمربی کنونی تیم ملی فوتبال ایتالیا برای قبول هدایت آبی‌پوشان لندنی شرط گذاشت.

شرط کونته برای قبول سرمربیگری چلسی

سرمربی کنونی تیم ملی فوتبال ایتالیا برای قبول هدایت آبی‌پوشان لندنی شرط گذاشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه «سان» انگلیس اعلام کرد که آنتونیو کونته در آستانه قبول پیشنهاد سه ساله باشگاه چلسی است، اما برای بر عهده گرفتن هدایت آبی‌پوشانی لندنی پس از مسابقات یورو 2016 شرط گذاشته است.

سرمربی کنونی آتزوری می‌خواهد که جان‌لوکا، برادر کوچک‌ترش که یکی از شش دستیارش در تیم ملی فوتبال ایتالیاست را همراه خود در استمفوردبریج داشته باشد. برادر کوچک‌تر آنتونیو کونته نقش آنالیزور و مشاور وی را در تیم‌های باری، یوونتوس و تیم ملی ایتالیا داشته است.

بر اساس گزارش رسانه‌های ایتالیایی، رومن آبراموویچ، مالک باشگاه چلسی قصد دارد طی چند روز آینده به طور مستقیم با آنتونیو کونته و نمایندگانش در موناکو دیدار کند تا در کنار بحث در مورد جزییات قرارداد سه ساله به ارزش دستمزد سالیانه 6.5 میلیون یورو، شخصاً او را برای پیوستن به چلسی متقاعد کند.

کونته تمایل دارد تا سه دستیار فعلی‌اش در تیم ملی ایتالیا که عبارتند: از آنیلو آلسیو، ماسیمو کاررا و مائورو ساندرانی را با خود به چلسی ببرد. او همچنین می‌خواهد پرفسور پائولو برنالی، مربی بدنسارش و پرفسور خولیو توس، متخصص ریکاوری بازیکنان را در چلسی کنار خود ببیند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت