خانه / اخبار فوتبال ایران / گل‌محمدی: نیمه دوم بازی با لخویا حالت بسکتبالی شد

گل‌محمدی: نیمه دوم بازی با لخویا حالت بسکتبالی شد

گل‌محمدی: نیمه دوم بازی با لخویا حالت بسکتبالی شد

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تساوی مقابل لخویا قطر را راضی‌کننده دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، یحیی گل‌محمدی بعد از تساوی تیمش مقابل لخویا قطر اظهار داشت: بازی خوبی را انجام دادیم و موقعیت‌های خوبی را به دست آوردیم اما فرصت‌سوزی کردیم. از طرفی در فاز حمله تیم حریف خطرناک بود.

وی افزود: با این وجود خط دفاع ما روز خوبی را پشت سر گذاشت. حیف شد چرا که می‌توانستیم 3 امتیاز را بگیریم اما این یک امتیاز هم راضی‌کننده است. تیم لخویا مهاجمان عناصر خطرناکی داشت و نیمه دوم تقریباً حالت بسکتبالی شد. می‌توانستیم در ضد حمله گل بزنیم اما موقعیت‌ها تبدیل به گل نشد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: از همه بازیکنان که خوب جنگیدند تشکر می‌کنم.

گل‌محمدی با اشاره به نمایش تیم حریف تصریح کرد: با توجه که در خانه بازی داشتیم تیم حریف مجبور بود فشرده دفاع کند این مسئله برای ما خطرناک بود و آنها از بازیکنان سرعتی خود استفاده می‌کردند ما نیز در دیدار رفت خوب توانستیم دفاع کنیم و در ضد حمله به گل برسیم. در این بازی توپ در اختیار ما بود اما آنها نیز دفاع خوبی چیده بودند. شاهد بازی سختی بودیم و ما موقعیت‌های خوبی را داشتیم. اگر در زمین حریف پاس‌کاری می‌کردیم می‌توانستیم بازی را ببریم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنان ذوب‌آهن در 20 دقیقه آخر بازی تمرکز نداشتند، گفت: فشار بازی بسیار زیاد بود و در دقایق آخر تعویض‌ها باید انرژی مضاعف به تیم می‌داد، ما باید بهتر دفاع می‌کردیم به حریف فضا می‌دادیم تا آنها عرض اندام کنند. فاز هجومی ما با توجه به تعویض‌هایی که کردیم باید بهتر کار می‌کردند اما تعویض‌ها آنطور که باید و شاید به تیم جان ندادند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره بازی هفته آینده مقابل نفت تهران و همچنین دیدار بنیادکار ازبکستان در سومین بازی لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: بازی بعدی ما با نفت است و 4 روز پس از آن باید با سایپا بازی کرد و سپس باید به مصاف بنیادکار ازبکستان برویم. ما تیم خوب و جوانی داریم و فشردگی و خستگی مسابقات نگرانی نداریم. باید به بازیکنان فرصت دهیم تا خودشان را پیدا کنند و خوب ریکاوری کنند تا بتوانیم بازی‌های بعدی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

گل‌محمدی در خصوص اینکه چرا در شرایطی که ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد رضا شکاری را از تیم ملی جوانان خط می‌زنند، گفت: فدراسیون نسبت به این بازیکن بی‌انصافی کرده و از تیم فوتبال جوانان فقط این بازیکنان در لیگ برتر و آسیا بازی می‌کند. دعوت نکردن این بازیکن دهن‌کجی بزرگی به باشگاه ذوب‌آهن بوده است. از نظر من در حق این بچه ظلم کرده‌اند.

وی افزود: بازیکنان جوان تمرین می‌کنند تا پیشرفت کنند. شکاری مقابل پرسپولیس گل زده و در دیدار مقابل فولاد خوزستان بازی خوبی را به نمایش گذاشت اما نامه تهدیدکننده به باشگاه ارسال می‌کنند که چرا این بازیکن در تمرین تیم جوانان شرکت نکرده است. من به خاطر این برخورد متأسفم و اگر برای تیم جوانان بازی نکند خیانت به تیم جوانان است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *