پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12323 13 اسفند 1394 ساعت [ 12:51 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفته بیست و چهارم بوندس لیگا: بایرن مونیخ باخت، دورتموند برد

با شکست بایرن مونیخ و برتری دورتموند، رقابت در صدر جدول بوندس لیگا جذاب شد.

هفته بیست و چهارم بوندس لیگا: بایرن مونیخ باخت، دورتموند برد

با شکست بایرن مونیخ و برتری دورتموند، رقابت در صدر جدول بوندس لیگا جذاب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شکست بایرن مونیخ و پیروزی دورتموند در هفته بیست وچهارم بوندس لیگای یک آلمان، رقابت در صدر جدول  را جذاب تر و نزدیک تر کرد.

بایرن مونیخ در خانه مقابل ماینتس 2 بریک شکست خورد. ژایرو در دقیقه 26 و کوردوبا در دقیقه 86 برای ماینتس گل زدند و تنها گل بایرن در دقیقه 64 توسط روبن زده شد تا مونیخی ها برای دومین بار در فصل جاری بوندس لیگا مغلوب شوند.

بوروسیا دورتموند در زمین دارمشتات با 2 گل دقایق 38 راموس و 53 دورم، 2 بر صفر پیروز شد و با 57 امتیاز، اختلاف خود در رده دوم با بایرن، صدرنشین 62 امتیازی را  به 5 امتیاز کاهش داد.

شالکه، 3 بر 2 هامبورگ را شکست داد. میر در دقیقه 38، هونتلار در دقیقه  66 و شو اپف در دقیقه 77 برای شالکه و مولر در دقیقه 4 و کاکار در دقیقه  90 برای هامبورگ گل زدند. اخراج ژورو از هامبورگ در دقیقه 45 ، نکته مهم بازی بود.

بایرلورکوزن در زمین خودش 4 بریک به وردربرمن ناخوش احوال باخت. پیزاروی کهنه کار در دقایق 55، 65 ( از روی نقطه پنالتی) و 83 و بارتلس در دقیقه 5 برای وردربرمن میهمان و جیلبوجی در دقیقه  69 برای لورکوزن گل زدند.

در سایر بازی ها، مونشن گلادباخ 4 بر صفر اشتوتگارت را شکست داد، هرتابرلین 2 بر صفر از سد اینتراخت فرانکفورت گذشت،هوفنهایم 2 بریک آگزبورگ را برد.

در جدول پس از بایرن 62 و دورتموند 57 امتیازی، هرتابرلین 42 امتیازی در رده سوم قرار دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت