پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12335 13 اسفند 1394 ساعت [ 13:04 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فن‌خال: بازی‌مان مقابل واتفورد زیبا نبود اما رختکن تیم دوباره خوشحال است

سرمربی هلندی شیاطین سرخ با اعتراف به اینکه تیمش بازی زیبایی را برابر واتفورد ارائه نکرده، مدعی شد شادی و خوشبینی نسبت به آینده به رختکن قرمزپوشان اولدترافورد برگشته است.

فن‌خال: بازی‌مان مقابل واتفورد زیبا نبود اما رختکن تیم دوباره خوشحال است

سرمربی هلندی شیاطین سرخ با اعتراف به اینکه تیمش بازی زیبایی را برابر واتفورد ارائه نکرده، مدعی شد شادی و خوشبینی نسبت به آینده به رختکن قرمزپوشان اولدترافورد برگشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیز فن‌خال روحیه و عملکرد مردانش را پس از پیروزی خفیف و یک‌ گله آنها برابر واتفورد در ورزشگاه اولدترافورد ستود و ابراز امیدواری کرد که این پیروزی جان تازه‌ای به شانس شیاطین سرخ برای راهیابی به مربع قدرت لیگ برتر بدهد.

تک گل خوان ماتا در دقیقه 83 از یک ضربه ایستگاهی زمینه‌ساز چهارمین برد متوالی من‌یونایتد در تمامی رقابت‌ها شد و این تیم را با همشهری آبی‌پوش‌ خود، منچسترسیتی هم‌امتیاز کرد.

فن‌خال که تیمش به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به من‌سیتی (البته با یک بازی بیشتر) در رده پنجم قرار گرفته است، به خبرنگاران گفت: در حال جنگیدن هستیم و گاهی اوقات هم به دردسر می‌اُفتیم اما در همین وضعیت توانسته‌ایم بازی‌های فوق‌العاده‌ای را برابر تیم‌هایی مانند آرسنال و همچنین میتیلند (در لیگ اروپا) ارائه کنیم. فکر می‌کنم که ورود بازیکنان جوان به تیم‌مان به ما انگیزه فراوانی داده است و حالا جو رختکن ما را پر از لذت می‌بینید و بازیکنانی که روی لبان همه آنها لبخند است. به نظرم باید به روند ریکاوری بازیکنان‌مان سرعت بدهیم.

فن‌خال از عملکرد تیمش برابر واتفورد دفاع کرد و هافبک اسپانیایی‌اش را هم به خاطر ضربه ایستگاهی‌ زیبایی که زد، مورد ستایش قرار داد. وی عنوان کرد: فکر نمی‌کنم که پیروزی‌مان زشت بوده باشد، چون با یک ضربه ایستگاهی فوق‌العاده از خوان ماتا بازی را بردیم. حق با شماست، بازی ما چندان تماشایی نبود اما شرایط نامساعد جوی کار ما را برای ارائه یک بازی زیبا سخت کرده و البته بازی هم فیزیکی شده بود.

سرمربی پیشین بایرن‌مونیخ تأکید کرد: زمانی که شما جایگاه بازیکنان واتفورد را با بازیکنان ما مقایسه می‌کنید، مسلماً بازی که ما ارائه کردیم، چنگی به دل نخواهد زد. با این حال من به بازیکنانم تبریک گفتم، چون پیروز شدن در چنین بازی‌هایی اصلاً آسان نیست.

فن‌خال در پایان درباره تغییر تاکتیکی که در تیمش اعمال کرد، اظهار داشت: مارسیال به عنوان یک بال و راشفورد هم به عنوان یک مهاجم بازی نمی‌کردند و به همین دلیل ما تاکتیک بازی‌مان را تغییر دادیم و از همان زمان به بعد عملکردمان بهتر شد. با این حال خوشحالم که ماتا گل زد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت