پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12339 13 اسفند 1394 ساعت [ 13:07 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آلگری: نتیجه بازی رفت ما را مغرور کرد

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس اعتراف کرد که مغرور شدن تیمش به نتیجه بازی رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا باعث به دردسر افتادن در بازی برگشت بوده است.

آلگری: نتیجه بازی رفت ما را مغرور کرد

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس اعتراف کرد که مغرور شدن تیمش به نتیجه بازی رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا باعث به دردسر افتادن در بازی برگشت بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری شب گذشته (چهارشنبه) یکی از ترسناک‌ترین شب‌های دوران مربیگری‌اش را در یوونتوس تجربه کرد، زمانی که تیمش در ورزشگاه جوزپه‌مه‌آتزا 3 بر صفر به اینتر باخت. نتیجه‌ای که در بازی رفت مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا در خانه یوونتوس به نفع بانوی پیر رقم خورد، در بازی برگشت به نفع نراتزوری تکرار شد تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود، جایی که بانوی پیر با پیروزی 5 بر 3 راهی بازی فینال شد.

ماسیمیلیانو آلگری،‌سرمربی یوونتوس پس از بازی به شبکه رای‌اسپورت گفت: رسیدن به فینال آسان نبود، چرا که برنامه بازی‌های ما بسیار فشرده است. اول از همه باید به بازیکنانم به خاطر کارهایی که انجام می‌دهند، تشکر کنم. واقعیت این است که در 70 دقیقه از بازی اصلاً خوب کار نکردیم. بازیکنان اینتر به شدت می‌دویدند و از زمانی که بازی آغاز شد به ما فشار آوردند و گل‌هایی زدند که بازی را به وقت‌های اضافی کشاند. پس از آن اما در ضربات پنالتی پیروز شدیم و به هدف‌مان رسیدیم.

وی ادامه داد: گل اول اینتر به نظرم می‌توانست خطا باشد اما باید در آن صحنه بهتر دفاع می‌کردیم و به حریف اجازه نمی‌دادیم موقعیت گلزنی به دست آورد. گل دوم اشتباه بازیکنان خودمان بود و سومی هم پنالتی بود که بعد از یک پاس 50 متری اتفاق افتاد. پس ما باید بهتر از این‌ها کار کنیم. انتظار داشتم که اینتر ما را به دردسر بیندازد و بارها در کنفرانس‌های خبری‌ام قبل از بازی هم گفته‌ بودم که صعود ما قطعی نشده است. شاید اگر نتیجه بازی رفت تساوی بدون گل بود، بازیکنان ما با رویکرد بهتری به میدان می‌آمدند. پیروزی 3 بر صفر در بازی رفت سبب شده بود کار را تمام شده و صعودمان را قطعی فرض کنیم. من قبلاً هم تجربه چنین اتفاقاتی را داشته‌ام، زمانی که میلان، آرسنال را در بازی رفت 3 بر صفر برد و در بازی برگشت در لندن 4 بر صفر باخت.

آلگری در پایان عنوان کرد: این هم بخشی از روند پخته شدن تیم ما است، چون بازیکنان جوان ما فهمیدند همیشه کار به آن آسانی که به نظر می‌رسد نیست. آنها یاد گرفتند که باید بهتر از این بازی کنند. اینتر بابت بازی که انجام داد شایسته تحسین است و ما مستحق انتقاد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت