پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12378 14 اسفند 1394 ساعت [ 17:50 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

چیچاریتو: فرگوسن فردی مهم در زندگی من بوده است

مهاجم بایرلورکوزن تأکید کرد سرمربی اسطوره‌ای شیاطین سرخ نقش ویژه‌ای در زندگی او ایفا کرده است.

چیچاریتو: فرگوسن فردی مهم در زندگی من بوده است

مهاجم بایرلورکوزن تأکید کرد سرمربی اسطوره‌ای شیاطین سرخ نقش ویژه‌ای در زندگی او ایفا کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چیچاریتو که پس از یک فصل قرضی بازی کردن در رئال مادرید در تابستان سال 2015 از منچستریونایتد جدا و به بایرلورکوزن پیوست، در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی «بی‌بی‌سی» در تمجید از سرمربی پیشین شیاطین سرخ که او را در سال 2010 به اولدترافورد آورد، گفت: به اعتقاد من فرگوسن بهترین است. او بود که رؤیای من برای بازی در اروپا و یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های تاریخ فوتبال را تحقق بخشید. از این‌رو قدردان سرالکس هستم. همیشه جلوی دوربین‌ها و خارج از زمین هم گفته‌ام که فرگوسن فردی خیلی مهم در زندگی من بوده است.

وی افزود: هنوز هم با سرالکس در تماس هستم. زمانی که با اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا بازی داشتیم، پیامک‌هایی بین ما رد و بدل شد. پیش از دو بازی اخیرمان هم فرگوسن را دیدم و هنور هم با هم در ارتباط هستیم. وقتی به طور قرضی به رئال مادرید رفتم شخصاً با سرالکس در خانه‌اش صحبت کردم. او چون کارهای زیادی برای انجام دادن داشت و می‌خواست در کنار خانواده‌اش باشد، بازنشسته شد. من هم که حالا در کشور و لیگی دیگر هستم و می‌خواهم بهترین علکرد را برای بایرلورکوزن داشته باشم.

مهاجم مکزیکی لورکوزن همچنین در مورد سرمربی فعلی منچستریونایتد اظهار داشت: اینکه کسی در این دنیا باشد که صددرصد به شما اعتماد نداشته باشد، ناراحت‌کننده است، اما با این حال قدردان فن‌خال هستم و همیشه گفته‌ام که او انسان خیلی صادقی بود. لوئیز به من گفت که اگر پیشنهاد خوبی داشتی و هم خودت و هم باشگاه نسبت به آن علاقه داشتید، من هم با جدایی تو مخالفت نخواهم کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت