خانه / خبرهای فوتبال خارجی / گواردیولا: آماده بازی با دورتموند هستیم

گواردیولا: آماده بازی با دورتموند هستیم

گواردیولا: آماده بازی با دورتموند هستیم

تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، شکست خانگی بایرن مونیخ مقابل ماینس، شرایط بوندس لیگا را رقابتی تر کرده و دورتموند امیدوار است تا با پیروزی مقابل بایرن در دیدار این هفته، اختلاف خود را با این تیم به دو امتیاز کاهش دهد. با این حال پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، تاکید می کند که تیمش کاملا آماده دیدار مقابل دورتموند است.

سرمربی بایرن مونیخ گفت:” مقابل ماینس به اندازه کافی خوب بودیم که بتوانیم پیروز شویم. با این حال نمی شود که همیشه عملکردی خوب داشت و در تمامی بازی ها فقط پیروز شد. ما مقابل ماینس شکست خوردیم اما دیگر هیچ وقتی نداریم که به این بازی فکر کنیم. من در زندگی یاد گرفته ام که شکست خوردن امری طبیعی محسوب می شود.”

گواردیولا در ادامه پیرامون جدال حساس مقابل دورتموند صحبت کرد:” اختلاف 5 امتیازی ما با دورتموند به خوبی نشان می دهد که این تیم چه قدرتی دارد. دیدار بایرن مقابل دورتموند یکی از بهترین دیدارهای اروپا محسوب می شود. ما کاملا متمرکز هستیم که این دیدار نقش مهمی در تعیین سرنوشت قهرمانی خواهد داشت. توخل یک مربی فوق العاده سطح بالا محسوب می شود. او توانسته دورتموند را طی 2 تا 3 ماه به فرم ایده آلی بازگرداند.”

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *