پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12397 15 اسفند 1394 ساعت [ 16:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گل‌محمدی: بازی در کشوری بی‌طرف با تیم‌های عربستانی، فوتبال آسیا را زیر سؤال می‌برد

سرمربی ذوب آهن گفت: نفت تیم راحتی نخواهد بود چرا که آنها هفته‌ها است که روند روبه‌رشدی را در پیش گرفتند.

گل‌محمدی: بازی در کشوری بی‌طرف با تیم‌های عربستانی، فوتبال آسیا را زیر سؤال می‌برد

سرمربی ذوب آهن گفت: نفت تیم راحتی نخواهد بود چرا که آنها هفته‌ها است که روند روبه‌رشدی را در پیش گرفتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل نفت تهران گفت: قبل از هر چیز درگذشت دارستانی را و درگذشت مرحوم کلانتری یکی از کارمندان باشگاه ذوب‌آهن که دیگر در جمع ما نیست را تسلیت می‌گویم. در مورد بازی هم باید بگویم، بازی برای ما حساسیت بالایی دارد، نه این بازی بلکه تمام مسابقاتی که پیش روی ما قرار دارد برای ما فوق‌العاده حساس است چرا که این امتیازات به ما کمک می‌کند در جدول به آنچه دنبالش هستیم، برسیم.

وی افزود: هدف اصلی ما این است که اول بازی زیبایی را ارائه دهیم و در کنار آن 3 امتیاز را کسب کنیم. مطمئنا نفت تیم راحتی نخواهد بود چرا که آنها هفته‌ها است که روند روبه‌رشدی را در پیش گرفتند. بازی با این تیم برای ما فوق‌العاده سخت است و باید چه در فاز حمله و چه در دفاع با تمرکز بالا در زمین حاضر شویم و از فرصت‌هایی که به دست می‌آوریم نهایت استفاده را ببریم.

سرمربی ذوب‌آهن درباره اینکه گفته می‌شود باشگاه نفت از نظر مالی در شرایط بحرانی به سر می‌برد و شاید همین مسئله باعث شود آنها در بازی فردا نتوانند عملکرد خوبی داشته باشند، خاطرنشان کرد: من این اعتقاد را ندارم. در فوتبال دولتی ما اکثرا باشگاه‌ها با مشکل مالی مواجه هستند و این مشکل مختص باشگاه نفت نیست. این مشکلات مالی ضربه زیادی به پیکره فوتبال ایران وارد کرده و واقعیت این است که همه باشگاه‌ها مشکل مالی دارند.

گل‌محمدی درباره فراز و نشیب‌هایی که تیمش داشته و در مسابقات اخیر در لیگ نتوانست نتایج خوبی بگیرد، گفت: ابتدای فصل با قنبری را به خاطر مصدومیت شدید از دست دادیم و برای نیم‌فصل دوم بیک‌زاده را جایگزین وی کردیم که نیاز به زمان دارد تا با بازیکنان هماهنگ شود اما واقعیت این است که ما در 5 مسابقه‌ای که به تساوی رسیدیم، در اکثر آنها مستحق برد بودیم و مساوی هم به خاطر بدشانسی بود.

وی با اشاره به مسائل داوری در هفته‌های اخیر اظهار داشت: متاسفانه ما مشکلات داوری داشتیم و به ما ضربه زده است و نتوانستیم آن طور که باید امتیاز کسب کنیم. با این وجود به بازیکنانم اعتماد و باور دارم که با تمام وجود می‌جنگند. این برای من ارزشش بیشتر از کسب 3 امتیاز است.

گل‌محمدی در پاسخ به این سؤال که ذوب‌آهن در هر 3 جام مدعی است و اینکه اولویت ذوب‌آهن برای کسب کدام جام قهرمانی است، گفت: اگر نگاهی اجمالی به این 3 جام کنید می‌بینید که جام حذفی یک دیدار در پیش داریم و کسب این جام راحت‌تر است. در لیگ قهرمانان آسیا در گروه سختی قرار گرفتیم و کارمان دشوار است. در لیگ برتر نیم‌فصل دوم تیم‌ها سخت امتیاز از دست می‌دهند اما در جام حذفی توانستیم با دفاع کردن و استفاده از فرصت‌ها یک جام بگیریم.

وی با اشاره به دیدارهای ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: به لحاظ کیفی چیزی کمتر از لخویا نداریم، بنیادکار ازبکستان و النصر عربستان تیم‌های خوبی هستند. النصر یکی از بهترین تیم‌های عربستان است و در شرایط خوبی قرار دارد اما با همت بچه‌ها می‌توانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

گل‌محمدی در واکنش به اظهارات مسئولان باشگاه النصر عربستان مبنی بر اینکه با تیم‌های ایرانی در داخل ایران بازی نمی‌کنند، گفت: تصمیمات آنها از روی تعصبات خشک بوده است. بحث فوتبال از سیاست جداست اما آنها این مسائل را قاطی کرده‌اند. این اتفاقات باعث شده تصمیمات درستی گرفته نشود.

سرمربی ذوب‌آهن تصریح کرد: خیلی دوست داریم که با تیم‌های عربستانی در کشورمان بازی کنیم و با خود آنها در عربستان تقابل داشته باشیم. این موضوع بهترین حالت برای فوتبال آسیا خواهد بود و اگر غیر از این اتفاق بیفتد فوتبال آسیا زیر سؤال خواهد رفت.

گل‌محمدی در مورد محروم و مصدومان تیمش گفت: صادق محبی، قنبری و بیک‌زاده مصدوم هستند و محرومی نداریم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت