پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12399 15 اسفند 1394 ساعت [ 16:42 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

منصوریان: از اعتبار و شرافت نفت دفاع کرده و با مخالفانش مبارزه می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: پیش از این تجربه تلخی در رابطه با سرنوشت تیم‌های بانک تجارت، بانک ملی، دارایی، کیان، پاس تهران و پارس‌خودرو شاهد بودیم و دوست نداریم این اتفاق برای نفت بیفتد.

منصوریان: از اعتبار و شرافت نفت دفاع کرده و با مخالفانش مبارزه می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: پیش از این تجربه تلخی در رابطه با سرنوشت تیم‌های بانک تجارت، بانک ملی، دارایی، کیان، پاس تهران و پارس‌خودرو شاهد بودیم و دوست نداریم این اتفاق برای نفت بیفتد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار نفت تهران مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: قبل از هر چیز تشکر می‌کنم از حضور شما خبرنگاران در مراسم ترحیم مرحوم اکبر دارستانی و اطلاع‌رسانی‌تان در این مورد و همچنین تشکر می‌کنم از عادل فردوسی‌پور که هم خودش در مراسم ترحیم شرکت کرد و هم در برنامه 90 به این موضوع پرداخت تا باعث تسلی خاطر خانواده این مرحوم شود. در مورد بازی فردا باید بگویم که ما با تیمی بازی داریم که بسیار قابل احترام است و روند رو به رشدی را در پیش گرفته و همچنان ادامه می‌دهد.

وی افزود: ذوب‌آهن هم فصل پیش و هم این فصل از تیم‌های خوب ایران بوده و در حال حاضر هم یکی از نمایندگان موفق ایران در لیگ قهرمانان آسیاست. ما برای این تیم و دیگر نمایندگان ایران در آسیا آرزوی موفقیت داریم و بردهای آنها را نیز تبریک می‌گوییم.

سرمربی نفت افزود: اگر بتوانیم از شرایط میزبانی استفاده کنیم و در این شرایط سخت، تلخ، بحرانی و ادامه‌دار مالی با همت بچه‌ها که می‌خواهند پیروزی‌ها را به روح دارستانی تقدیم کنند، پیروز شویم، جای‌مان با ذوب‌آهن در بالای جدول عوض می‌شود. ما این شانس را داریم که در بدترین شرایط روحی تا رده چهارم جدول بالا بیاییم.

منصوریان در خصوص مشکلات مالی نفت و اینکه حتی برای رزرو هتل نیز به مشکل خورده‌اند، گفت: رایزنی‌های را در بخش دولتی شروع کردیم و حق طبیعی ماست که در شرایط سخت عقب‌نشینی کنیم. قرار نیست به خاطر یک عزیزی که گفته به فوتبال علاقه ندارد، برای استان تهران سهمیه کسب نکنیم و به آن آسیب برسانیم.

وی ادامه داد: ما پیش از این تجربه تلخی در رابطه با سرنوشت تیم‌های بانک تجارت، بانک ملی، دارایی، کیان، پاس تهران و پارس‌خودرو شاهد بودیم و دوست نداریم این اتفاق برای نفت بیفتد. قطع به یقین سیاست ما این است که بتوانیم لبخند را بر لبان هواداران فوتبال بگذاریم و نشاط را به سفره‌های مردم بیاوریم. کاری که جوانان نفت تهران در دیدار با الاهلی عربستان کردند فکر نمی‌کنم تیمی وجود داشته باشد که چنین کاری کند و با سه بار گفتن “حیدر، حیدر، حیدر” از زمین خارج شود.

سرمربی زردپوشان تهرانی با بیان اینکه «دولت جمهوری اسلامی ایران علاقه‌مند به حضور جوانان در ورزش است»، افزود: از همه رایزنی‌ها استفاده کردیم که پس از 45 سال نفت را به اینجا رساندیم. من یک نفر تحمل ندارم که فردی بگوید علاقه‌مند به ورزش نیستم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: باید ردیف بودجه‌ای برای آینده نفت در نظر گرفته شود، حتی اگر منصوریان باشد یا نباشد. اینکه عزیزی بگوید از ورزش خوشش نمی‌آید در شأن ورزش نیست. ما همه رایزنی‌ها را می‌کنیم تا مشکلات رفع شود. حرف شما را قبول دارم. ما برای پیدا کردن هتل مشکل داریم، اما با مدیرعامل جلسه گذاشتیم تا این مشکل حل شود. ما از اعتبار و شرافت نفت دفاع کرده و با مخالفان آن مبارزه می‌کنیم.

منصوریان در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است تیم نفت در بازی فردا با پیراهن مشکی به میدان برود، گفت: بله، من به باشگاه گفتم که به مانند باشگاه پرسپولیس که بعد از درگذشت مرحوم هادی نوروزی عزیز با لباس یکدست مشکی به میدان رفت ما هم به تبعیت از این باشگاه این کار را برای مربی فقید تیم‌مان انجام دهیم. به این خاطر قرار است فردا مشکی بپوشیم و چهره مرحوم دارستانی روی قسمت کف پیراهن‌مان درج شود و خط‌های زرد نیز به عنوان نماد باشگاه نفت در قسمت دیگری از پیراهن‌مان قرار گیرد. اگر سازمان لیگ به ما اجازه دهد این کار را انجام می‌دهیم تا به احترام مرحوم دارستانی و خانواده‌اش کاری کرده باشیم.

وی درباره اظهارات اخیر صبری لاموشی مبنی بر اینکه در ایران امنیت کامل وجود دارد، در حالی که عربستانی‌ها خلاف این امر را اعلام کرده‌اند، گفت: عربستانی‌ها حرف‌های بی‌خود زیاد می‌زنند. ما اگرچه نماینده ایران در آسیا نیستیم و این افتخار نصیب ما نشده است، اما من پیش از این اظهارنظری که لاموشی در مورد ایران داشت در هتل آزادی با او ملاقات کردم و نظرش را در مورد سفر به ایران جویا شدم. او چه امسال و چه سال قبل از سفرش به ایران رضایت کامل داشت و گفت که در اینجا هیچ مشکلی وجود ندارد. یکی از دوستان من می‌گفت خیلی خوب است که آدم‌های معروف در ایران بدون مشکل می‌توانند در خیابان قدم بزنند در حالی که در جاهای دیگر این‌جور نیست و آدم‌های معروف همیشه یکی دو بادیگارد کنار خود دارند. این نشان می‌دهد کشور ما چقدر امنیت دارد. عربستانی‌ها چون در کشورشان امنیت نیست و از کشورهای یمن و بحرین دغدغه دارند به ما حسادت کرده و این حرف‌ها را می‌زنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است کسی جانشین مرحوم دارستانی شود، گفت: نه، کسی جانشین وی نخواهد شد. ما در این 22 ماهی که با مربی فقیدمان کار کردیم در چهار دوره زیر نظر وی بدنسازی داشتیم و فیلم تمریناتش در باشگاه موجود است. با رفتن وی کار دیگر دستیاران من سنگین‌تر می‌شود و آنها وظایف او را به دوش خواهند کشید.

سرمربی نفت درباره غایبان تیمش در این دیدار گفت: ما بازیکن مصدومی نداریم، اما محمد دانشور محروم است.

منصوریان با اشاره به اینکه جوادی مدیرکل وزارت نفت اعلام کرده که علاقه‌ای به ورزش ندارد، گفت: این اظهارنظر نکته منفی است. شورای عالی ورزش نفت بودجه سال 94 را تصویب کرد و زنگنه وزیر نفت نیز آن را امضا کرد، اما تاکنون هیچ دریافتی نداشته‌ایم. اینکه مدیرعامل باشگاه ما خودش نفتی است، اما کسی جوابگو نیست نقطه تاریک مسئله است.

وی ادامه داد: اظهارات جوادی ناراحت‌کننده است و امیدواری را از ما می‌گیرد. او عزیز و قابل احترام است، اما از همه کسانی که سمت می‌گیرند اگر علاقه‌ای ندارند همان اول کار بگویند. اینکه فردی از مسئولان ما مقابل مسجد می‌گوید که علاقه‌ای به ورزش ندارد برای من ‌ناراحت‌کننده است. من یک نفر از داخل خالی شدم. من دوست داشتم نفت مانند سپاهان شود و چیزی شبیه این باشگاه شویم، اما این اظهارات برای ما ناراحت‌کننده است. ایشان گفته‌اند شاید تا پایان سال نفت را واگذار کنند که این موضوع به آینده فوتبال تهران لطمه خواهد زد. من دیگر صحبت‌های جوادی را نشنیده‌ام و تنها به این موضوع که گفته‌اند علاقه‌مند به ورزش نیستند، توجه کردم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت