خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / هفته بیست و دوم لیگ برتر : پرسپولیس 1 – 1 تراکتورسازی

هفته بیست و دوم لیگ برتر : پرسپولیس 1 – 1 تراکتورسازی

هفته بیست و دوم لیگ برتر : پرسپولیس 1 – 1 تراکتورسازی

دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال با تساوی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرسپولیس در ادامه دیدارهای هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 17:30 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی میزبان تراکتورسازی تبریز بود که این دیدار با تساوی یک – یک به پایان رسید.

گل‌های این دیدار را رامین رضاییان (دقیقه 13) برای پرسپولیس و محمد ایران‌پوریان (دقیقه 38) برای تراکتورسازی به ثمر رساندند.

ترکیب پرسپولیس: سوشا مکانی، محسن بنگر، لوکا ماریچ، محمد انصاری، رامین رضاییان، احمد نوراللهی، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، امید عالیشاه، علی علیپور و مهدی طارمی.

ترکیب تراکتورسازی تبریز: محمدرضا اخباری، شجاع خلیل‌زاده، محمد ایران‌پوریان، الکساندر کارلوس، سینا عشوری، مهدی کیانی، بختیار رحمانی، سروش رفیعی، آگوستو سزار، سعید آقایی و فرزاد حاتمی.

نیمه اول
دقیقه 4:
آگوستو سزار از پشت محوطه جریمه شوتی را به سمت دروازه پرسپولیس زد که سوشا مکانی توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه 6: علی علیپور در محوطه جریمه پاس بسیار خوبی دریافت کرد که شوت او تبدیل به گل شد، اما پیش از گل شدن توپ پرچم کمک داور به نشانه آفساید بالا رفته بود.

دقیقه 11: ضد حمله برای پرسپولیسی‌ها با سه بازیکن در نهایت یک ارسال به همراه داشت که در محوطه جریمه به مهدی طارمی رسید، اما این مهاجم با کنترل توپ موقعیت را از دست داد و توپ راهی کرنر شد.

دقیقه 13: فرشاد احمدزاده در محوطه جریمه تراکتورسازی با یک حرکت بدن و دریبل مدافع مستقیم خود چهار بازیکن سفیدپوش تیم تبریزی را محو کرد و با یک پاس در عرض موقعیت بسیار مناسبی را در اختیار رامین رضاییان قرار داد. این بازیکن هم ضربه‌اش را با دقت وارد دروازه محمدرضا اخباری کرد.

دقیقه 16: ارسال خوبی که روی دروازه تراکتورسازی شد، نزدیک بود به گل دوم پرسپولیس تبدیل شود، اما محمدرضا اخباری توپ را راهی کرنر کرد. این کرنر توسط مسلمان روی تیر دوم ارسال شد که ضربه سر محسن بنگر از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 20: ارسال سروش رفیعی از روی ضربه ایستگاهی در داخل محوطه جریمه پرسپولیس موقعیت خوبی را برای سعید آقایی ایجاد کرد که سوشا مکانی موفق به مهار توپ شد.

دقیقه 27: رامین رضاییان کرنر سمت راست پرسپولیس را به خوبی روی تیر اول ارسال کرد که محمدرضا اخباری توانست ضربه سر علیپور را مهار کند.

دقیقه 37: حرکت خوب سروش رفیعی پشت خط دفاعی پرسپولیس و پاس در عمق او برای آگوستو موقعیت خوبی برای تراکتورسازی ایجاد کرد، اما این بازیکن پیش از رسیدن به محوطه جریمه توسط رامین رضاییان متوقف شد. تورج حق‌وردی، داور مسابقه هم رضاییان را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 38: ضربه ایستگاهی از موقعیتی بسیار مناسب برای تراکتورسازی توسط بختیار رحمانی به خوبی نواخته شد که دفع ناقص سوشا مکانی را به همراه داشت تا توپ برگشتی را محمد ایران‌پوریان به زیر طاق دروازه پرسپولیس بکوبد و گل تساوی به ثمر برسد.

نیمه دوم
دقیقه 47:
آگوستو سزار به دلیل خطایی که در میانه میدان انجام داد از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 49: هند محمد ایران‌پوریان توسط داور مسابقه  اعلام شد که این بازیکن به بازی ادامه داد. در ادامه محسن بنگر تکل خشن و بلندی روی پای ایران‌پوریان انجام داد که شدت تکل او بازی را به خشونت کشاند. سینا عشوری با محسن بنگر درگیر شد که پس از پایان جنجال‌ها داور عشوری و بنگر را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 54: شجاع خلیل‌زاده پس از خطا روی بازیکنان پرسپولیس، درگیری با بازیکنان این تیم و اعتراض به تصمیم داور بازیکن بعدی بود که با کارت زرد حق‌وردی مواجه شد.

دقیقه 59: ارسال خوب امید عالیشاه با ضربه سر خوب فرشاد احمدزاده همراه شد که محمدرضا اخباری با واکنشی بسیار مناسب توپ را با دست مخالف دفع کرد.

دقیقه 59: حمله پرسپولیس ادامه داشت تا اینکه نوراللهی در سمت چپ توپ را به عالیشاه رساند. این بازیکن هم به جای ارسال توپ به قصد گلزنی توپ را به سمت دروازه زد که این بار هم اخباری موفق بود و به خوبی مانع باز شدن دروازه‌اش شد.

دقیقه 66: آگوستو سزار از ترکیب تراکتورسازی خارج شد و شاهین ثاقبی جای او را گرفت.

دقیقه 72: میلاد کمندانی در ترکیب پرسپولیس جایگزین امید عالیشاه شد.

دقیقه 79: احمد نوراللهی از فاصله‌ای دور شوتی را روانه دروازه تراکتورسازی کرد که اخباری توپ را به آغوش کشید.

دقیقه 83: مهرداد کفشگری جای محسن مسلمان را در ترکیب پرسپولیس گرفت.

دقیقه 86: ایوب کلانتری دومین تعویض امیر قلعه‌نویی بود که جای سروش رفیعی وارد زمین شد.

دقیقه 90: بختیار رحمانی از پشت محوطه جریمه با سوشا مکانی تک به تک شد که قصد داشت با ضربه چیپ دروازه این دروازه‌بان را باز کند که سوشا موفق بود. در برگشت توپ به ایوب کلانتری رسید که این بازیکن می‌توانست دروازه بدون دروازه‌بان پرسپولیس را باز کند، اما رضاییان در آستانه باز شدن دروازه توپ را دور کرد.

دقیقه 4+90: کمندانی از سمت راست حمله‌ای را روی دروازه تراکتورسازی انجام داد که پاس او پیش از رسیدن به مهدی طارمی توسط مدافعان تراکتورسازی دور شد.

دقیقه 5+90: مهدی طارمی به دلیل تمارض برای گرفتن پنالتی از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

به گزارش تسنیم، با این تساوی پرسپولیس 36 امتیازی شد تا فاصله‌اش با استقلال صدرنشین به 6 امتیاز برسد و تراکتورسازی هم به امتیاز 32 رسید. این امتیازات باعث شد این دو تیم در هفته‌های رو به پایان لیگ فاصله‌شان با صدر جدول زیاد شده و مسلماً شانس‌شان برای قهرمانی کمتر شد.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *