پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12464 16 اسفند 1394 ساعت [ 21:20 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قلعه‌نویی: چند گل دیگر می‌خوردیم، آدم خوبی می‌شدم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی اعتقاد دارد که بازیکن پرسپولیس باید اخراج می‌شد اما این اتفاق رخ نداد.

قلعه‌نویی: چند گل دیگر می‌خوردیم، آدم خوبی می‌شدم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی اعتقاد دارد که بازیکن پرسپولیس باید اخراج می‌شد اما این اتفاق رخ نداد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امیر قلعه‌نویی در خصوص تساوی یک بر یک تیمش مقابل پرسپولیس گفت: به فوتبال ایران و پرسپولیسی‌ها بابت این مربی اخلاق‌مدار (برانکو) تبریک بگویم. برانکو واقعیت فوتبال را گفت. ما دو بازی سخت داشتیم اما آمدیم و بازی کردیم و به بازیکنانم تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: در این بازی خوب بازی کردیم و توانستیم پرسپولیس را کنترل کنیم و موقعیت‌های زیادی هم داشتیم که می‌توانستیم برنده شویم. خوشبختانه پرسپولیس خیلی خوب بازی می‌کند و برانکو با این تیم فوتبالی مدرن را وارد لیگ برتر کرده است. مقابل چنین تیمی با این همه هوادار توانستیم خوب کار کنیم و به نظرم عدالت فوتبال رعایت نشد.

سرمربی تراکتورسازی در واکنش به این مسئله که روی آخرین موقعیت از دست رفته تیمش حرص و جوش زیادی خورد، گفت: بله، به قول آقای مهاجرانی هرکسی را که مادرش نفرین کند مربی می‌شود و فکر می‌کنم این اتفاق برای من هم افتاده است.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که تیمش می‌توانست با پیروزی در این بازی به جمع مدعیان بپیوندد اما این‌طور نشد، اظهار داشت: این بازی برای ما خیلی مهم بود اگر می‌بردیم می‌توانستیم به جدول برگردیم اما معتقدم باز هم دیر نشده است. باید به بازیکنان تبریک بگویم که بعد از 2 بازی بسیار سنگینی که در تبریز و امارات انجام دادیم اینجا توانستند جنگنده ظاهر شوند و بازی خوبی از خودشان به نمایش گذاشتند.

وی با تمجید از وضعیت فعلی بازیکنان تراکتورسازی تاکید کرد: اگر بتوانیم بچه‌ها به همین شکل حفظ کنیم اتفاق بسیار خوبی برای ما خواهد افتاد و بازی‌های بعدی شرایط‌مان بهتر هم خواهد شد. فراموش نکنید ما در چند بازی گذشته فقط بازی‌های سخت و خارج از خانه مقابل تیم‌هایی مانند استقلال خوزستان و نفت تهران و پرسپولیس داشته‌ایم.

به گزارش تسنیم قلعه‌نویی همچنین در نشست خبری گفت: یک بازی فیزیکی و درگیرانه‌ای را شاهد بودیم روی نقاط قوت پرسپولیس کار کرده بودیم و همانطور که دیدید به غیر از صحنه آخر بازی که با اشتباه خودمان رقم خورد پرسپولیسی‌ها به دروازه ما نزدیک نشدند.

سرمربی تراکتورسازی تبریز در خصوص این که با این نتیجه هواداران استقلال را خوشحال کرده‌اید گفت: ما تنها به منافع تراکتورسازی فکر می‌کنیم و به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم. بازی‌های سختی مقابل سپاهان، نفت تهران، استقلال و پرسپولیس داشتیم که همه آنها بیرون از خانه بود. تراکتورسازی تیم بزرگی است که در آزادی مقابل پرسپولیس به تساوی دست یافت و حقش‌ هم برد بود. ما دنبال منافع تراکتورسازی هستیم و به فکر چیز دیگری نیستیم.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که آیا تراکتورسازی می‌تواند سهمیه آسیا را کسب کند، عنوان کرد: باید بازی به بازی پیش برویم. امیدوارم سهمیه آسیا را کسب کنیم و همه تیم ما مقابل پرسپولیس خوب بازی کردند.

وی در باره پرتاب نارنجک به سمت نیمکت تراکتورسازی گفت: این کارها خوب نیست. ما مدام از داوری ضربه می‌خوریم و در آن صحنه‌ای که جنجالی شد داور باید بازیکن حریف را اخراج می‌کرد اما خطای هند بازیکن ما را گرفت.

قلعه‌نویی در واکنش به شعار هوادارن پرسپولیس علیه او تصریح کرد: حتما اگر چند گل می‌خوردیم آدم خوبی می‌شدم. 2 سال پیش اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی خیلی راحت از استقلال امتیاز کم کرد، ظاهرا مشکل امیر قلعه نویی است و متاسفانه چند هفته است که از داوری ضربه می‌خوریم. در بازی با پدیده پنالتی ما را نگرفتند و جالب است بازی ما مقابل سپاهان کارشناسی هم نمی‌شود. در این دیدار بازیکن پرسپولیس باید اخراج می‌شد اما جالب است که داور خطای هند بازیکن ما را گرفت. ظاهرا رئیس امنیت یوفا در ورزشگاه بود و این کارها شایسته فوتبال ما نیست. در گذشته نیز یکی از سربازان نیروی انتظامی چشمش را از دست داده بود و این کارها خوب نیست.

قلعه‌نویی با اشاره به قضاوت تورج حق‌وردی عنوان کرد: من ارادت خاصی به حق‌وردی دارم و او داور خوبی است. بهتر است کارشناسان داوری این دیدار را بررسی کنند، چرا که در آن صحنه برای من قابل هضم نیست که بازیکن پرسپولیس اخراج نشود اما داور خطای هند ما را بگیرد. آقای مسعود عنایت و فریدون اصفهانیان بررسی کنند که چند هفته امتیاز به خاطر اشتباهات داوری از دست داده‌ایم.

وی در مورد این که ظاهرا سعید آقایی به دلیل محرومیت نباید در این دیدار بازی می‌کرده است، گفت: شما اشتباه می‌کنید، آن بازیکن مهدی شریفی بود که او را بازی ندادیم

برچسب ها : ,
ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت