خانه / خبرهای فوتبال خارجی / پزشک پیشین باشگاه چلسی خواهان عذرخواهی علنی آقای خاص شد

پزشک پیشین باشگاه چلسی خواهان عذرخواهی علنی آقای خاص شد

پزشک پیشین باشگاه چلسی خواهان عذرخواهی علنی آقای خاص شد

پزشک پیشین آبی‌پوشان شهر لندن که در ابتدای فصل مورد غضب سرمربی اخراجی این باشگاه واقع شد، از آقای خاص خواسته که در ملاء عام از او عذرخواهی کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولین جلسه از محاکمه ایوا کارنیرو، پزشک باشگاه چلسی که در اولین هفته از فصل جاری لیگ برتر انگلیس به خاطر ورود به زمین بازی برای رسیدگی به وضعیت یکی از بازیکنان مصدوم چلسی از سوی ژوزه مورینیو، سرمربی وقت آبی‌پوشان لندن مورد توهین واقع شد، امروز (دوشنبه) برگزار شد.

مورینیو در اولین هفته از لیگ برتر جزیره در فصل جاری به کارنیرو به خاطر ورود به میدان برای رسیدگی به وضعیت ادن ازار مصدوم و وقفه انداختن در جریان بازی در شرایطی که مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها از میهمانش سوانزی عقب بود، اهانت کرد. او در کنفرانس خبری پس از بازی هم از لفظ ساده‌لوح برای توصیف پزشک پیشین باشگاه چلسی استفاده کرد و یک روز بعد هم از مسئولان باشگاه خواست که کارنیرو را برکنار کنند که این اتفاق صورت گرفت.

به دنبال آن ماجرا کارنیرو از مورینیو شکایت کرد و امروز در اولین جلسه محاکمه مورینیو، او خواهان عذرخواهی علنی آقای خاص شد.

مری اورورکه، وکیل کارنیرو پس از این جلسه به شبکه ITV گفت: انتظار نداریم که حکم نهایی همین امروز اعلام شود. دو طرف از نظر مسائل مالی (قرارداد کارنیرو با چلسی) با یکدیگر اختلاف نظر دارند. همچنین ما خواهان آن هستیم که آقای مورینیو به صورت علنی عذرخواهی کند.

با وجود جنجالی که درگیری مورینیو با کارنیرو در ماه آگوست به راه انداخت و اهانتی که آقای خاص به پزشک چلسی کرد، اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرده است که مورینیو توجیخ یا مجازات نخواهد شد چرا که هیچ سندی برای اثبات اهانت او به کارنیرو وجود ندارد.

در صورتی که مورینیو و باشگاه چلسی نتوانند رضایت کارنیرو را جلب کنند، یک جلسه محاکمه علنی دیگر در پایان سال 2016 برگزار خواهد شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *