پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12489 17 اسفند 1394 ساعت [ 19:58 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسپالتی: وضعیت توتی کارم را سخت‌تر کرده اما همچنان برایش احترام زیادی قائلم

سرمربی تیم فوتبال رم اعتراف کرد که ترجیح می‌دهد مالک این باشگاه به او و بازیکنانش نزدیک‌تر باشد تا تصمیم قطعی درباره کاپیتان کهنه‌کار جالوروسی اتخاذ کند.

اسپالتی: وضعیت توتی کارم را سخت‌تر کرده اما همچنان برایش احترام زیادی قائلم

سرمربی تیم فوتبال رم اعتراف کرد که ترجیح می‌دهد مالک این باشگاه به او و بازیکنانش نزدیک‌تر باشد تا تصمیم قطعی درباره کاپیتان کهنه‌کار جالوروسی اتخاذ کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی در گفت‌و‌گو با شبکه تلوزیونی باشگاه رم، به ماجرای نارضایتی فرانچسکوتوتی از وضعیتش در این تیم به خاطر نیمکت‌نشینی‌های متوالی – ماجرایی که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های ایتالیا داشته و هنوز هم داستان‌هایی درباره‌اش شکل می‌گیرد – اشاره داشت.

او گفت: توتی تاریخ باشگاه رم است و بهترین بازیکن ایتالیایی در عصر پس از جنگ. من از او چیزهای زیادی آموخته‌ام. حرکات او همیشه الگویی برای بازیکنان جوان‌تر بوده است. توتی به فوتبال خدمات زیادی کرده و حقش است که اینگونه از او تمجید شود. امیدوارم که دوران بازیگری او به بهترین شکل ممکن خاتمه پیدا کند و او به حرفی که قلبش می‌گوید، گوش کند.

اسپالتی ادامه داد: بدون شک، کار من در وضعیت فعلی سخت‌تر شده است اما من برای توتی و دوران بازیگری‌اش، نهایت احترام را قائل هستم.

جیمز پالوتا مالک باشگاه رم هفته گذشته جلسه‌ای با توتی داشت تا در آن با این بازیکن درباره آینده‌اش صحبت کند. او ابراز امیدوار کرد توتی که در ماه سپتامبر سال جاری 40 ساله می‌شود، کفش‌هایش را آویزان کند و به کادر فنی یا مدیریتی باشگاه ملحق شود. پالوتا اکنون در ایتالیا به‌سر می‌برد اما او اکثر روزهای زندگی‌اش را در محل سکونت اصلی‌اش، شهر بوستون می‌گذراد و از جالوروسی دور است.

اسپالتی با اشاره به این موضوع گفت: پالوتا اشتیاق و انگیزه لازم برای کمک کردن به تیم جهت کسب موفقیت را دارد. او آدم مثبت‌اندیشی است. ما نیاز داریم که او به باشگاه نزدیک‌تر باشد، چون دریافت راهکار از او برای‌مان آسان‌تر خواهد بود.

در جریان مصاحبه اسپالتی با شبکه تلویزیونی باشگاه رم، به او عکسی از جشن این تیم وهوادارانش پس از کسب یازدهمین پیروزی متوالی‌شان (در دوره نخست مربیگری اسپالتی در المپیکو) نشان داده شد. او درباره آن رکورد عنوان کرد: در آن روز لحظات فوق‌العاده‌ای برای ما شکل گرفت. من تحت تأثیر شور و اشتیاق هواداران‌مان در المپیکو قرار گرفتم. آن روزها یکی از دلایل بازگشت من به رم بود. این فصل ما باید آن رکورد را ارتقا دهیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت